Mi a véleményetek a telexes Szijjártó-interjúról?




válasza:igen fábián tomikának tényleg fingja sem volt arról, hogy mit jelentenek a hosszútávú olajszerződések
és persze a görény sejtetéseit meg megeszik a banánosok ahogy szokták




válasza:Nekem ez az egy perc pont elég. Hűen tükrözi a kormány kommunikációját az utóbbi hónapokban. Nem tudják, nem voltak ott, nem az ő dolguk. Ők nem is kormányoztak 2/3-os teljhatalommal évekig.




válasza:



válasza:További kérdések:
Hogy lehet, hogy egyetlen 0rbán kormány tagot sem sikerült, mégcsak előzetesbe se rakni, de óellenzéik, azt bezzeg igen?
Jópár igéret ma már csak történelem ráadásul.
A Z generáció tipikus középosztálybeli amerikai életet él. Még a magyar YouTuber-ek is az amerikai fiatalokat másolják, ez sem véletlen. De nézzünk meg egy teljesen hétköznapi kb. 20 évest: Koncertre, étterembe járás, drága márkás cuccok, több százezer forintos...
Azért küldi utcára a megtévesztett tömeget és a csőcseléket? Aztán ha egymásnak esnek , ő most is elmenekül a páncélozott autójával, mint 2006-ban, az ÁLLÍTÓLAGOS szemkilövetéskor?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




