Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor nagyon le van...

Orbán Viktor nagyon le van barnulva a mai videójában. Szolizik vagy Matolcsyékkal szétnézett Dubaiban?

Figyelt kérdés

Így néz ki. Látszik hogy leégett a napon


[link]

ápr. 25. 21:46
A kérdező szavazást indított:
szolizott
Matolcsyékkal szétnézett Dubaiban
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Roma
ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Harmadik opció: zsírra szállt por
ápr. 25. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Gének
ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Matolcsyékkal szétnézett Dubaiban
ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előgyütt a vére...


Bocs, nem ide.


Addison-kór. Vagy csak fel kellett mennie az emeletre.

ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 most megnéztem az Addison-kórt. Hát a fogyás nem látszik.
ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha így megy tovább, MP-nek és kormányának nem lesz kitől átvenni a stafétabotot...
ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy jó tengerészmondást ilyen esetekre.
ápr. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Csak nekem tűnik olyannak Orbán, mintha 20 évet öregedett volna?

Nem tudom, hogy csak a fénytörés teszi-e, de mintha 12-ike óta ilyen csillogó kisírt szemei lennének, ráncosabbnak is tűnik és túlgesztikulálja a mondanivalóját.

Orbán Viktor kilép Magyarország parlamentjéből - megerősítve korábbi konteómat, miszerint hosszabb amerikai utat tervez idén nyárra, ahol az...

Ami most Magyarországon történik, az teljesen őrület. Orbánhoz köthető oligarchák: !! milliárdokat irányítanak külföldre !! piaci érték alatt értékesítik a médiumokat !! menekülési útvonalakat készítenek elő Ez egy tankönyvi példa arra, hogyan fosztanak ki egy államot

Fideszesek, mit szóltok ahhoz, hogy 0rbán Viktor nem akar képviselni titeket a parlamentben?

Ismét kiderült, hogy hazudott, hiszen a kampány idején többször is állította, hogy a fidesz választási veresége esetén is beül a parlamentbe. Erre most kiderült, hogy visszadobta a mandátumát és nem ül be a parlamentbe, így a fideszre szavazók érdekképviseletét sem fogja ellátni.

Orbán nem ül be a Parlamentbe. Elképzelhető, hogy külföldre menekül?

Így elveszíteni a mentelmi jogát, viszont nem biztos, hogy egy ilyen mértékű hazaárulás bűnén ez sokat segített volna.

Orbán még pusztítóbb hatással lesz a Fideszre, mint Gyurcsány volt az MSZP-re?

Nehéz helyzet, a Fidesz sem megrágni, sem kiköpni nem tudja Orbánt. Mi lenne a jó stratégia?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!