Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz hogy fog megújulni...

A Fidesz hogy fog megújulni így, hogy mindenki lelép a parlamentből?

Figyelt kérdés
Csomóan jelentik be, hogy be se ülnek. Ők most mit várnak, mitől lesz így megújulás?

ápr. 27. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
vége van nekik
ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
A megújuláshoz mondjuk nem árt ha a kivénhedt komcsik, mint az ilyen Orbán meg Kövér félék eltakarodnak.
ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2.

Nem lehet, hogy rajtuk kívül is csak ilyen vén komcsik vagy azok ivadékai vannak?

ápr. 27. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Menekülnek a mocskosok mentik a lopott vagyont, azt gondolják ha nem lesznek már képviselők megúszhatják a felelőségrevonást pedig ezt nemjól gondolják.


www.youtube.com/shorts/nRnE8pxq724

ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem fognak tudni megújulni szerintem. Ha nem szakad szét a párt a következő választásra akkor ilyen mi hazánk szintű párt lesznek kb 300 ezer fős szavazótáborral.
ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Oszlásnak indúlt a fidesz és hatalmas bűzt áraszt szétfog rohadni.

Végre megszabadulunk ettől a rablóbandától fel lélegezhet az ország.

ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem léptek le a parlamentből, ott vannak 193 mandátummal. Idővel rájöttök ti is.
ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

#7

Butaság, 52 mandátum Fidesz.

ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Fidesznek vége van.

Én nagy Fideszes voltam, de látván a neveket, akik már nem ülnek be, azt kell mondanom a Fidesznek vége van. A Fidesz = Orbán Viktor volt és a társai.

Akik most bent maradtak, azok már egy süllyedő hajón vannak, de érthető mert ők abból akarnak élni és meg is fognak élni. Viszont politikában ennek a pártnak már vége van. Jobban tették volna, ha új pártot hoznak létre és új pártban folytatták volna.

Ez már egy sebzett állat és idővel elvérzik.

ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Nekik kisebb gondjuk is nagyobb a "megújulásnál" most hogy elvesztették a választást, és jövő héten kikerül az irányításuk alól a rendőrség, ügyészség, katonaság, minden.

A megújulás csak egy újabb, remélhetőleg utolsó lózung, amivel a megmaradt híveket lehet hülyíteni az utolsó percig, a gyakorlatban a "nagyok" mentik ki ezerrel az ellopott ezermilliárdokat és készülnek a lelépésre Moszkva, Washington, Dubaj stb. irányába, mert ha feláll az új kormány és fény derül a közbeszerzések részleteire, az ügynökaktákra, a Szőlő utcai aktákra és a többire, akkor instant életfogytra számíthatna mindegyikük ha itthon marad. A Fidesznek ennyi volt, a kis halakat bedobálták bokszzsáknak a parlamentbe, a nagyok meg lelécelnek a pénzünkkel, ennyi.

ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Lesz még egyáltalán fideszes a parlamentben?

Lassan könnyebb felsorolni, hogy ki MARAD: Szíjjártó, Gulyás, Kocsis és Lázár, de utóbbi már csak egy évre. A nagykutyák közül ennyi az összes. A többiek mind elhúznak "nemzeti oldalt" építeni.

Örültök annak, hogy a senki által meg nem választott fideszes Németh Balázs mégis parlamenti képviselő lesz?

A valaha volt legellenszenvesebb 0rbán talpnyaló, megrögzött hazudozó, aki folyamatosan közpénzből több milliós fizetést kap a fidesztől, no meg trafik koncessziót. Mindezért 0 társadalmi hasznot produkált de legalább fizethetjük az adónkból.

Miért nem ülnek be a parlamentbe fontos Fideszes politikusok?

Bár a vereség kemény volt és megalázó, kisebb utánanézés után azért mégse látom annyira rossznak a helyzetet. Jelenleg a Fidesz 2 458 337 listás szavazattal vesztett. Korábban viszont: 2002: Csak 2 306 763 szavazatot szerzett de ettől egyáltalán nem ment el a...

Fideszeseket elárulják azzal ha orbán, szíjjártó, rogán, kaszinóminiszter és a többi akik szétrombolták az országot gyáván nem mer beülni a parlamentbe?

Biztos vagyok benne, hogy a komplett fidesz vezetőség gyáván kihátrál a felelősség elől és gyáván megfutamodik a parlamenti viták / számonkérés elől és nem fognak beülni, sőt többen szerintem még a politikából is eltűnnek Ezt már orbán bejelentette, hogy sok...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!