Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai László szerint...

Toroczkai László szerint lapos a föld? Hogy vélekedik erről a témáról az elnök úr?

Figyelt kérdés

ápr. 28. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen az, mint minden igaz magyar ember és nő.
ápr. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
A mi kis moszkovita tanoncunk. 😂
ápr. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Még várja a véleményét Putyintól.
ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magyar Péter szerint meg attól függ. Józanul lapos, hisz azt diktálja a józan ész, egy csík után gömbölyű, mert hajlik a tér, kettő után meg már csőlátás van úgyhogy egyenes.
ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kroms ***** válasza:
Nem tudja, hogy lapos, de megbocsájtható neki.
máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Toroczkai miért áll bele ennyire Sulyok leváltásába?

Én szkeptikus voltam idáig hogy tényleg fidesz ügynök volna de ezzel a performanszával teljesen egyértelművé tette számomra. Amit végképp nem értek hogy miért egy ilyen pitiáner ügyért leplezi le magát ilyen látványosan? A Tisza 2/3-al azt csinál amit akar,...

Tiszàsok, akkor most a Mi Hazánk Mozgalom a Tisza szatellit pártja lett? Mivel Toroczkai kezet fogott Magyar Péterrel.

Végül nem lépett vissza a Mi Hazánk senki javára de ez sem számít már. Az emberek könnyen felejtenek:D

Lázáron kívül szerinted még ki ül át a mi hazánkba és ez segíti-e a mi hazánkat, hogy összefideszezik magukat?

Orbán már mondta, hogy lesz pár ember aki majd helyezkedik és ide vagy oda fog ülni. Nyilván nem a mi hazánkos törpék fognak átülni és nem mondta volna ezt Orbán ha nem nagyobb nevekről van szó. Lázár meg régóta udvarolt a mi hazánknak, nyilván mert az volt a terv,...

Ha a Mi Hazánk a Fidesz “szatelitpártja” akkor Toroczkai miért mond ilyet?

„Sem a Fidesz elnöke, Orbán Viktor (sem Semjén Zsolt, a KDNP elnöke) nem ül be az Országgyűlésbe, visszaadják a mandátumukat. Miután a bajt megcsinálták, lelépnek a színpadról” Magyar Péter azt mondta, hogy ők a szatelitpárt, akkor miért csinálnak ilyet?

Toroczkai László -t miért támadják azzal hogy vérbíró unokája?

Magyar Péter -nek is bíró anyja és nővére van

Toroczkai László miért 'nyomja meg' annyira a szavakat?

Túlságosan erőteljesen ejti ki a szavakat, vagy nem tudom hogy mondjam😅




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!