Mennyire érzed amatőrnek Magyar Pétert? Eljött a hibák hibára halmozas ideje? Miért igér ilyen sok mindent amikor nyakig adósak vagyunk? Most jött el az igazi kiköltekezés ideje? Magyar Péter egy pancser aki keménységgel álcázza szakmai ürességét?




válasza:



válasza:"Még nem miniszterelnök és máris..."
Ha még nincs is végrehajtói hatalma, mégis mit kellett volna csinálnia?
(Legalább próbálnátok meg következetesen vergődni.😉)




válasza:Így van:
"Ha még nincs is végrehajtói hatalma, "
Akkor minek pofazik hogy el akarja kapni őket? Nem érted mekkora amatőrség!??
Még nem is miniszterelnők máris súlyos miliárdok mentek külföldre amit lehet hogy nem tud visszaszerezni az ország.
Ez egy pojáca! Abban kéjeleg hogy ellenfeleit megriassza, hogy eldugjak Dubaiban a pénzt.
Kaptunk egy új Zelenskijt. A hulyeség és keménykedés egyvelege.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:“Milliárdokat vittek külföldre”
Kik?
Hova?
Van bizonyíték?
Ez megint csak az ő hazudozása.




válasza:Teljes mértékben amatőr, a kis libsi Petike.
Érzelemből érvel. A győzelme nem észérveken, nem tehetségen, nem tudáson alapult, hanem visszatükrözte a magyar társadalom agresszív részét.
Szóval a Tisza győzelme azt mutatja, hogy milyen borzalmas mentális állapotban van az ország jelentős része. Normál esetben ugyanis a nagy hangú feministáknak tüntetni kellett volna ellene, és elzavarni ezt a szélhámost már a fellépése elején.
Kapcsolódó kérdések:
37 évig jó volt mindenkinek.
Most úgy értelmezték a szakértők a TV-ben, hogy MP azért mondta, hogy nem akarják a TV2-őt megvenni, mert lefoglalja a hatóság mivel magának akarja azt is. Mondta a választások előtt az ATV-én, hogy eladja azt a TV épületet olcsón kár felújjítani. Ezek szerint bármire...
Németországban egy felmérés alapján senki sem elégedett vele teljesen. A németek 19%a tartja elégségesnek a munkáját egy nemzetközi felmérés alapján. Saját pártja alig 50% fölötti elégedettséget szavaz. Ez kell a magyaroknak, ezt képviseli az EPP meg Magyar...
Csomóan jelentik be, hogy be se ülnek. Ők most mit várnak, mitől lesz így megújulás?
Lassan könnyebb felsorolni, hogy ki MARAD: Szíjjártó, Gulyás, Kocsis és Lázár, de utóbbi már csak egy évre. A nagykutyák közül ennyi az összes. A többiek mind elhúznak "nemzeti oldalt" építeni.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




