Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Deák Dániel már bocsánatot...

Deák Dániel már bocsánatot kért Hann Endrétől, a többi fideszes politikus és influenszer mikor fog, aki sértegette és rágalmazta? Illetve a Nézőpont mikor fog bocsánatot kérni a fideszes szavazóktól, hogy félrevezette őket?

Figyelt kérdés

máj. 2. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
nem kér, mert túl nagy az egoja
máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szinte azonnal. Vagy nem tudom, lehet a másik propagandista volt, de vopt bocsánatkérés endrebá felé
máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen
máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Cinikus volt és megtévesztő. Valójában a brkáinak szólt ez nem Hann Endrének, ugyanis azt mondta "eltalálta" – mintha a közvélemény kutatás Lutri lenne, vagy jóslás.
máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Van olyan influenszer aki kormánypárti és nem a Fidesz pénzeli, nem megafonos?

Több influenszer van aki nyíltan vagy burkoltan ellenzéki pl handras,Vályi István, Somogyi Andras, testbeszéd, tanulom magam,tízes lista, Tibi atya, hannamatek, stb De ki van olyan aki nem megafonos, nem a Fidesz médiának dolgozik hanem saját meggyőzdésből Fideszes és ezt vállalja a videóiban?

A korábbi ellenzéki (most tiszás) politikai influenszerek miből fognak most élni?

Úgy gondolom, hogy bevételeik jelentős részét adta az orbáni rendszer elleni jogos acsarkodás. A kormányváltással szerintem elillan a szél a vitorlàjukból, legalábbis nem hiszek, hogy lesz igény ENNYI megmondóemberre. Fideszes világban is túl sok fideszes influenszer...

Hogy lehet az hogy a jobb oldali véleményvezérek, influenszerek, megafonosok továbbra is kiállnak a fidesz mellett lehet tényleg hittek benne...

Azt hittem hogy ezek az emberek így el fognak tűnni de nem meglepően továbbra is kiállnak a fidesz mellett ez engem meglepett mert azt hittem hogy tényleg csak a pénzért csinálják és a fidesz veszít onnantól eltűnnek

Fidesz közeli közvéleménykutatók, influenszerek beismernék, ha rosszul állna a Fidesz?

Ha igen, milyen hatással lenne a szimpatizánsokra a választások előtt? Mozgósítaná vagy demoralizálná őket?

A fideszt propagáló celebek meg influenszerek akiket a kormány megvett, a fidesz bukása után azt mondják majd: Most mi van?

Megbukott a fidesz nem? Az hogy én kerestem közben egy kis pénzt miért zavar titeket?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!