Fideszes influenszerek fognak hátrányt tapasztalni az előéletük miatt a munkaerőpiacon, ha máshol szeretnének elhelyezkedni?




válasza:Az olyanoknak, akiknek van azért valós munkatapasztalata (pl. Deák Dani), nekik az állami szférában, vagy valamilyen fideszes vezetésű cégnél akad helyük. Azoknak, akik tulajdonképpen soha az életben nem csináltak semmit, mint pl. a bohárember, nekik szívás lesz, mert semmilyen valós munkatapasztalatuk nincs.
És persze mindegyiknek nehezített pálya, hogy jó érzésű cégvezető nem fogja alkalmazni egyiket sem.




válasza:



válasza:Nem hiszem.
Kitanulnak valami jó szakmát - kőművesre, burkolóra mindíg szükség van - aztán két kézzel kapnak utánuk.




válasza:



válasza:



válasza:Én nem temetném őket...
Magyar Péter is az első sorban tapsolt a FIDESZ-nek nem is olyan régen.
Simán átállnak, ha kell!
Majd kijönnek valami "megvilágosodás" szöveggel, és onnantól az új kormányt istenítik.




válasza:remélem.
ez nem diszkrimináció, egyszerűen csak elég megbízhatatlannak bizonyultak.
Kapcsolódó kérdések:
-Az EU-ban 2026-tól kötelező lesz kiírni bérsávot az álláshirdetésbe.-A cégek nem tilthatják meg a dolgozóknak,hogy elmondják a fizetésüket egymásnak.-Sőt, lehetőség lesz arra,hogy Józsika betelefonál a HR-rre és megkérdezze,hogy XY mennyit keresett az évben.-A...
Már BAZ és Sz-Sz-B megyékben is jobb lett a helyzet.
Az eredeti rendszernek tartom, amikor egy családtag olyan sokat keresett, hogy jobban éltek, mint most két keresetből. Anno egy amerikai apuka, fenntartott egy elég nagy, durván 200 négyzetméteres házat, két sok hengeres autót.Meg eltartott több gyereket és a...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




