Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes influenszerek fognak...

Fideszes influenszerek fognak hátrányt tapasztalni az előéletük miatt a munkaerőpiacon, ha máshol szeretnének elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

máj. 4. 10:43
 1/7 XXXBalazs ***** válasza:
46%

Az olyanoknak, akiknek van azért valós munkatapasztalata (pl. Deák Dani), nekik az állami szférában, vagy valamilyen fideszes vezetésű cégnél akad helyük. Azoknak, akik tulajdonképpen soha az életben nem csináltak semmit, mint pl. a bohárember, nekik szívás lesz, mert semmilyen valós munkatapasztalatuk nincs.

És persze mindegyiknek nehezített pálya, hogy jó érzésű cégvezető nem fogja alkalmazni egyiket sem.

máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ezek még a megmaradt fideszes cégeknél sem nagyon tudnak majd elhelyezkedni, hiszen mindenki látta mire (nem) képesek szakmailag. miért alkalmazna bárki is egy ilyen embert? Arról nem is szólva, hogy bármilyen kommunikációban biztosan az első kérdés az lenne, hogy te valóban az a bizonyos vagy? Utána meg nem nagyon lenne miről beszélni...
máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiszem.

Kitanulnak valami jó szakmát - kőművesre, burkolóra mindíg szükség van - aztán két kézzel kapnak utánuk.

máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem sok cegnel van arra igeny hogy legyen egy arc aki rezzenestelen arccal hazudik mindenrol. Persze lehet hogy meg igy is sok az eszkimo.
máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Kb. 5-öt tudnék névről vagy arcról azonosítani. A többiek simán el tudnák titkolni előlem legalább is. Persze ha Google-ba beírják a nevét, az örökké ott marad.
máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dongaben ***** válasza:
44%

Én nem temetném őket...

Magyar Péter is az első sorban tapsolt a FIDESZ-nek nem is olyan régen.

Simán átállnak, ha kell!

Majd kijönnek valami "megvilágosodás" szöveggel, és onnantól az új kormányt istenítik.

máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Atis26 ***** válasza:
81%

remélem.

ez nem diszkrimináció, egyszerűen csak elég megbízhatatlannak bizonyultak.

máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Pozitívan hathat majd a munkaerőpiacra, ha a bérek cenzúrázása megszűnik?

-Az EU-ban 2026-tól kötelező lesz kiírni bérsávot az álláshirdetésbe.-A cégek nem tilthatják meg a dolgozóknak,hogy elmondják a fizetésüket egymásnak.-Sőt, lehetőség lesz arra,hogy Józsika betelefonál a HR-rre és megkérdezze,hogy XY mennyit keresett az évben.-A...

A munkaerőpiacon és általában a piacon, miért nem igyekeznek visszaállítani a politikusok az "eredeti" rendszert?

Az eredeti rendszernek tartom, amikor egy családtag olyan sokat keresett, hogy jobban éltek, mint most két keresetből. Anno egy amerikai apuka, fenntartott egy elég nagy, durván 200 négyzetméteres házat, két sok hengeres autót.Meg eltartott több gyereket és a...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!