Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon lesznek-e még Balásy...

SzocdemOliver kérdése:

Vajon lesznek-e még Balásy Gyulához hasonló NEResek, akik a Tisza kétharmad után találnak rá a lelkiismeretükre és visszaadják a cégüket az államnak, miután már az osztalékot és a menekíthető céges vagyont kivette belőlük a NER?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, mi történt Balásy Gyulával, annak itt egy cikk róla:


[link]


máj. 4. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Biztosan.
máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Lelkiismeret?! Gondolod, hogy egy ilyen gazembernek van? A háborús plakátokat ki nyomatta? Ki Rogánék főembere?
máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

A legtöbb így tesz majd


Jó trükk

máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Hankó mellől is menekülnek a patkányok a süllyedő hajóról, a Bús, a Rétvári, a Baán stb. Lesz itt még nagyobb botrány is, ez csak a jéghegy csúcsa.
máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Hát persze hogy lesz

Lassan előkerülhetnek a fidesz dk-val kötött paktumának szaftos részletei is, amiben kiderülhet végre hogy mivel vette rá Gyurcsányt (meg a feleségét) hogy a fidesz érdekében politizáljon és aláássa az ellenzéket

Izgalmas időket élünk

máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Az az interjú egy jól megrendezett színdarab. Nem sokkal előtte ugyanaz az ember miért nem volt közlékeny? [link]


Majd bőgünk a Ferrari meg a Lamborghini mellett, ez annyira hiteles

máj. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lesz egy csomó pentito, aki menekül a süllyedő hajóról.
máj. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bús és Rétvári jó haverok, magyarul ők is fosztogatták az államkasszát, feljelentés fog történni ellenük is. Vácott mindenki tudja, hogy Rétvári irodája (és lakása is?) a váci várban, a felújitott 18 századi kolostorban van! Amit amúgy jókora pénzből újitottak fel, állitólag autista gyerekek otthonaként...
máj. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom melyik a szánalmasabb. Hogy egy milliárdos azért sír, mert külföldre kell menekülnie vagy hogy megbánást színlelve akar egy olyan céget az államnak adományozni, akiből előtte már rég kivette a vagyon részét. Érdekes, hogy amikor a Fidesz alatt az elszégenyedett emberek kénytelenek voltak külföldre menni megélhetésért, akkor közülük nem sírt senki sem, pedig igencsak lett volna indokuk rá.
máj. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Valóban meg tudta volna buktatni kétharmad nélkül a fidesz a tiszát, ezért lehet most hatalmas pánik szomorúság a fideszben?

Azt mondták sok helyen és sokszor hogy a kétharmad nagyon fontos volt a fidesznek mert ha kétharmad van akkor nagy eséllyel lehet hogy meg is tudták volna buktatni a tiszát ugyanis például a költségvetési tanácsnak el kell fogadnia a költségvetést és kétharmad kell a...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!