Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett volna, ha Lázár János...

Mi lett volna, ha Lázár János elkezd táncolni wc pumpával a kezében a roma himnusz alatt?

Figyelt kérdés
máj. 10. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem volna. :D
máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyert volna 40 ezer Like-ot :D
máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
megnézném
máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Toroczkai lepippantotta volna közben
máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Nektek tetszett a cigány himnusz a Parlamentben?

Gyönyörű volt a gyerekek éneke. Nem értem miért van rám ilyen hatással a cigány himnusz, amikor a magyar sosem érdekelt igazából. Annyira megható. A szoveg és az előadás is...

Cigány himnusz minek a parlamentbe?

Korábban ilyen nem volt sem a Fidesz, sem az MSZP, sem az MSZP-SZDSZ beiktatásakor.Pedig utóbbihoz kifejezetten illett volna, de előbbieknek is voltak olyan előszólásai, amik miatt igen. Minek ilyesmi a magyar parlamentbe?

Hol volt a 6 törpe a székely himnusz alatt?

Mi hazánk frakciója látványosan kivonult, még a szózatnál sem voltak ott. Nagy magyarok?

Támogatnátok hogy Magyarország új himnusza az Oláh Ibolya Magyarország c. alkotás legyen?

Ne értsen félre senki, jó a himnuszunk csak azért túlzás az hogy végig arról szól hogy mi mindig veszítünk és mindig csak a szomorúság van.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!