Mi lett volna, ha Lázár János elkezd táncolni wc pumpával a kezében a roma himnusz alatt?
Figyelt kérdés
máj. 10. 16:12
Kapcsolódó kérdések:
Nektek tetszett a cigány himnusz a Parlamentben?
Gyönyörű volt a gyerekek éneke. Nem értem miért van rám ilyen hatással a cigány himnusz, amikor a magyar sosem érdekelt igazából. Annyira megható. A szoveg és az előadás is...
Cigány himnusz minek a parlamentbe?
Korábban ilyen nem volt sem a Fidesz, sem az MSZP, sem az MSZP-SZDSZ beiktatásakor.Pedig utóbbihoz kifejezetten illett volna, de előbbieknek is voltak olyan előszólásai, amik miatt igen. Minek ilyesmi a magyar parlamentbe?
Hol volt a 6 törpe a székely himnusz alatt?
Mi hazánk frakciója látványosan kivonult, még a szózatnál sem voltak ott. Nagy magyarok?
Támogatnátok hogy Magyarország új himnusza az Oláh Ibolya Magyarország c. alkotás legyen?
Ne értsen félre senki, jó a himnuszunk csak azért túlzás az hogy végig arról szól hogy mi mindig veszítünk és mindig csak a szomorúság van.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!







