Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Örömódát le fogják játsszan...

Az Örömódát le fogják játsszani más alkalommal is, pl. nemzeti ünnepen?

Figyelt kérdés

Hajrá, EU! 🇪🇺🏳️‍🌈

Adjad nekik!

máj. 10. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Mivel az EU tagjai vagyunk, így inkább azt kérdezném, hogy eddig miért nem játszották le sehol? Vagy erőszakkal kényszerítettek minket, hogy EU tagok legyünk?
máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Remélem igen, mert akkor a Mihasznákos végleg eltakarodnak onnan.
máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Mert még volt valamennyi nemzetiség, így a magyar szuverenitás nevében csak a magyar himnusz lett lejátszva.

Nem a libsik himnusza.


De ez nem válasz a kérdésemre.

máj. 10. 16:38
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Egy EU tagország parlamentjének alakuló ülésén nincs ezzel problémám.


De, nemzeti ünnepeken miért is kellene?


Tudtommal március 15., augusztus 20. vagy október 23. a mi nemzeti ünnepünk.

Vagy máshol is ünneplik az EU-ban?

máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"De, nemzeti ünnepeken miért is kellene?"


Mondjuk azért, mert feltehetően építik szépen, lassan az Európai Egyesült Államokat.

máj. 10. 16:40
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Az Örömóda mehet.


De, cigányhimnusz nem kell.

Oda inkább repjegy kellene Indiába.De, retúr nélkül.

máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Az nem egy magyar mű.
máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

#5


Abból én nem kérek, köszönöm szépen.

máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
igen
máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#8


Fellazították a migrációval Európa kulturális talaját, a woke-kal pedig lenyomják a hagyományos világképet, és egy zavarosat állítanak a helyébe.

Ha kitermelnek egy identitás nélküli tömeget, ami már csak egy szürke massza, és nincs önálló gondolata a világról, akkor arra simán fel tudják húzni az Európai Egyesült Államokat.

máj. 10. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Azok akik választási csalást emlegetnek tudják hogy egyik alkalommal sem volt nagymértékű csalás?

Itt a bizonyíték hogy igen is le lehet váltani a fideszt egy jó kampánnyal és új arcokkal amire szüksége van az embereknek és történelmet írtak a mai nap.

A DK és a Kutyik összehozzák a Fidesznek megint a 2/3-ot, ahogy múlt alkalommal is?

Rendszerváltó hangulat van, de nem annyira látványos. Az EVK-ban szerintem a Fidi sokat fog nyerni, a kutyik és a DK szavazatai miatt, szerintem lesz olyan, ahol néhány tucat vagy annyival se nyer a narancs.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!