Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek sikerült képet csinálno...

Nektek sikerült képet csinálnotok Magyar Péterrel?

Figyelt kérdés
Nekem nem. Az ideg megöl. Pedig ez lett volna a fő attrakció. Elől voltam, de nem elég elől, illetve voltak nálam gyorsabb, és erőszakosabb emberek. Minden oldal felől nyomtak állandóan. Maga a buli tök szuper volt, fantasztikus hangulat, de emiatt csak 99%. Még annyi a kérdés, hogy van, akinek nem sikerült, de Magyar másnap reggel kijött és esetleg csinált fotót vele? Vannak, akik másnap reggelig maradtak?

máj. 10. 16:34
 1/3 A kérdező kommentje:
És most hamarabb le is lépett..
máj. 10. 16:35
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
A szaga miatt nem bírtam a közelébe menni.
máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem
máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Melyik a jobb szerintetek, ha egy munkakörben semmi dolgotok nincs, max napi 1-2 óra munka, a többiben úgy kell csinálnotok mintha dolgoznátok, vagy...

(egyik esetben sem beszélhetünk Home Officeról, mert akkor alibizni könnyebb nyilván :D) Onnan jutott eszembe a kérdés, hogy velem ez pont megtörtént, volt egy munkahelyem, ahol ha volt is dolgom, akkor max napi 1-2 óra, semmi stressz, a nap többi részében...

Kiábrándító ha ismerkedéskor gyakorlatilag mindent nektek kell csinálnotok?? (Fiúk véleményére lennék elsősorban kíváncsi)

(Úgy értem mindenfajta kezdeményezést stb). Milyen esetben "vállalnátok be" ezt mégis?

Mivel motiváljátok magatokat olyankor, mikor valamit meg kell csinálnotok, de nincs kedvetek?

Vagy valahova el kell mennetek, de sírni tudnátok, annyira nem akartok?

Mi a legundorítóbb dolog, amit valaha csinálnotok kellett?

Nekem pl.: a top listán van, amikor parancssoros linux környezetben java fájlokat kellet szerkeztgetnem vim-mel. Inkább ilyen dologra gondolok, nem tényleges undorító dologra. Olyan dolgokra amire ha vissza gondolsz is felbaszod magad.

Rendőrök! Mégis miért kell ezt csinálnotok?

én örülök, hogy civil autóból is mértek, de miért kell ilyen aljas dolgokat tenni, mint pl a tolás hátulról nagyértékű autóval?oly sokat javult a renométok az elmúlt években (volt honnan) de miért kell most megint lerontani, megéri ez hogy ismét mindenki gyűlöljön titeket?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!