Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy Ervin miért nem lett...

Nagy Ervin miért nem lett végül kulturális miniszter?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal jobb választás lett volna, mint a sótlan technokrata Tarr Zoltán, de hát MP biztos jobban tudja...
máj. 10. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tarr jobb választás.
máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Azért egy kultúrális miniszternek komplexebb a feladata. Nagy Ervin egy színész, kiváló színész, de szerintem a miniszteri posztra már skillekre van szükség.
máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Nagy Ervin szerintem egy eléggé impulzív személyiség, nem biztos, hogy miniszternek való.


Amúgy abban igazad van, az én személyes véleményem szerint Tarr sem oda való, de ezt majd az idő el fogja dönteni.

máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Arrogáns ***** válasza:
0%

Nagy Ervin közismert, kedvelt szereplő, vannak rajongói.


És egy nárcisztikus, utálja a konkurenciát. Nem osztozik a népszerűségen.

máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Egy esetleges fidesz győzelem után Apáti Bencéből lehet kulturális miniszter?

Hiszen a múltja adott hozzá, és szerintem a szónoki képessége is kiváló.

Vajon megérjük azt hogy Orbán Győzikét kultúrális miniszternek jelölje?

Zebraügyi tanácsadóból hamar előre lehet lépni?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!