Nagy Ervin miért nem lett végül kulturális miniszter?
Figyelt kérdés
Szerintem sokkal jobb választás lett volna, mint a sótlan technokrata Tarr Zoltán, de hát MP biztos jobban tudja...máj. 10. 16:58
2/4 anonim 



válasza:




válasza:Azért egy kultúrális miniszternek komplexebb a feladata. Nagy Ervin egy színész, kiváló színész, de szerintem a miniszteri posztra már skillekre van szükség.
3/4 anonim 



válasza:




válasza:Nagy Ervin szerintem egy eléggé impulzív személyiség, nem biztos, hogy miniszternek való.
Amúgy abban igazad van, az én személyes véleményem szerint Tarr sem oda való, de ezt majd az idő el fogja dönteni.
4/4 Arrogáns 



válasza:




válasza:Nagy Ervin közismert, kedvelt szereplő, vannak rajongói.
És egy nárcisztikus, utálja a konkurenciát. Nem osztozik a népszerűségen.
Kapcsolódó kérdések:
Egy esetleges fidesz győzelem után Apáti Bencéből lehet kulturális miniszter?
Hiszen a múltja adott hozzá, és szerintem a szónoki képessége is kiváló.
Vajon megérjük azt hogy Orbán Győzikét kultúrális miniszternek jelölje?
Zebraügyi tanácsadóból hamar előre lehet lépni?
Hogy számolta ki a KIM, hogy "a családbarát fordulat nélkül a tavalyi születésszám is csak 66 ezer lenne", illetve "2011 óta 212 ezer gyermekkel,...
Kíváncsi lennék a módszertanra, de nem találom.
Bejelentette lemondását Csák János kulturális és innovációs miniszter?
Akkor most ő a Nemcsák?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




