Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes roncsellenzék...

A fideszes roncsellenzék képes lesz bármit is elérni?

Figyelt kérdés
Gulyás, Szíjjártó, Lázár, ennyi maradt benn a régi nagy arcok közül. Orbán az USÁ-ba menekül, a többiek ki tudja hová. Ez így mégis mire lesz elég a Tisza kétharmaddal szemben?

máj. 11. 00:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Olyan szinten cserben hagyták a szavazóikat 16 év után hogy tőlük már nem is vár el semmit az ember.
máj. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Eltünnek, a fidzse-kdnp moslékkoalíció felbomlik, konyec számukra...
máj. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%

Semmit, most már.


A - jelenleg hatályos - Alaptörvényben nincs 4/5 - ös szabály, amióta ezt a 2010 - es alkotmánymódosítás eltörölte.


Így most a legmagasabb döntési küszöb a 2/3 - ad (sarkalatos törvények) maradt, ami megvan a Tiszának, így akár -.jogilag - ki is rúghatnák a FIDESZT (és a MiHazánk - ot is) a Parlamentből.


Semmihez se kellenek.

máj. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
máj. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Hát, azon kívül hogy a vergődésük miatt még az is meggyűlöli őket aki eddig véletlen nem tette?
máj. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
23%
Roncsellenzék... milyen szép ez a mosolyország, csak a bűztől nem látom, hogy miben más, mint 1 hónapja volt.
máj. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%

Semmit. Az egész ország érdeke lenne továbbra is egy erős ellenzék, de a Fidesznél ezen a ponton az MSZP is hitelesebb lenne.


Egyrészt miután a saját választóikat is tudatosan átverték a közvéleménykutatásaikkal (20-25% hiba az nem véletlen, ezek hazudtak), innentől biztos van még 1-2 félbolond aki hisz nekik de potens ellenzékiséghez ez karcsú.


Másrészt meg minden, amivel a Tiszàt támadni tudják majd (önkényes kétharmadozás pl) olyan lesz, ami az ő szájukból nem hiteles, mert megcsinálták a kétszeresét.

máj. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
14%

Komolyan, miért vagy te Tisza szektás még a Fidesszel elfoglalva, félsz, vagy mi van?..

Menj, nyald ki magyar Péter seggét naponta, aztán majd amikor lenyúzzák rólad az utolsó bőrt is, köszönd meg szépen a Führereteknek!

máj. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

Persze. Az egész Fidesz menjen az ukrán frontra, ahogy vizionálták a kampányuk során.

Most elöl járhatnak jó példával.

máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

"Roncsellenzék... milyen szép ez a mosolyország, csak a bűztől nem látom, hogy miben más, mint 1 hónapja volt."


Az MZP-Gyurcsány féle ellenzéket is így hívtuk, ne vergődj. Amúgy miért, nem roncs? Mit tudnak csinálni?

máj. 11. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

A roncsfideszesek vagy a roncsellenzékiek szava lesz erősebb a Tisza kormányban?

Kritikus helyzetekben, mit fog szólni a másik rész, ha folyamatosan az ellenkező oldalnak kedveznek a döntések?

Aki utálja Orbánt, de Magyar Pétert még jobban, az tulajdonképpen miféle változást vár?

Van egy (roncs)ellenzéki réteg, aki többnyire DK vagy Kutya szavazó. Rühelli Orbánt és nagy hangon veri a mellét, hogy bukjon meg és O1G. Ugyanakkor Magyar Péterre még inkább fröcsög és eltartja a kisujját, hogy ő volt Fideszesre nem szavaz. De akkor az ilyen hogy...

Ez a Harcosok Klubja nagygyűlés nem emlékeztet titeket is a 2022-es roncsellenzéki vergődésre?

Sajnos nem találtam róla videót, de volt egy ellenzéki gyűlés, ahol minden főszereplő felszólalt MZP-től kezdve Dobrevig. Ez már a véghajrában volt, amikor a közvéleménykutatók nagy többsége is alá mérte őket a Fidesznek.Ugyanígy lesötétített zárt téren, kis közönség...

Az MKKP a bukott roncsóbaloldalhoz hasonlóan szintén nem ismeri a magyar választási törvényt, s nincs tisztában azzal, hogy csak a Fideszt erősítik az 1-2%-ukkal?

Link: Remélem ennél a szavazók okosabbak. Ugyanis minden nem a Tiszára leadott szavazat a Fideszt erősíti. 2026-ban ezért sem szavaz óellenzéki meg 5%-nál gyengébb pártokra szavazni.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!