A fideszes roncsellenzék képes lesz bármit is elérni?




válasza:



válasza:



válasza:Semmit, most már.
A - jelenleg hatályos - Alaptörvényben nincs 4/5 - ös szabály, amióta ezt a 2010 - es alkotmánymódosítás eltörölte.
Így most a legmagasabb döntési küszöb a 2/3 - ad (sarkalatos törvények) maradt, ami megvan a Tiszának, így akár -.jogilag - ki is rúghatnák a FIDESZT (és a MiHazánk - ot is) a Parlamentből.
Semmihez se kellenek.




válasza:



válasza:



válasza:Semmit. Az egész ország érdeke lenne továbbra is egy erős ellenzék, de a Fidesznél ezen a ponton az MSZP is hitelesebb lenne.
Egyrészt miután a saját választóikat is tudatosan átverték a közvéleménykutatásaikkal (20-25% hiba az nem véletlen, ezek hazudtak), innentől biztos van még 1-2 félbolond aki hisz nekik de potens ellenzékiséghez ez karcsú.
Másrészt meg minden, amivel a Tiszàt támadni tudják majd (önkényes kétharmadozás pl) olyan lesz, ami az ő szájukból nem hiteles, mert megcsinálták a kétszeresét.




válasza:Komolyan, miért vagy te Tisza szektás még a Fidesszel elfoglalva, félsz, vagy mi van?..
Menj, nyald ki magyar Péter seggét naponta, aztán majd amikor lenyúzzák rólad az utolsó bőrt is, köszönd meg szépen a Führereteknek!




válasza:Persze. Az egész Fidesz menjen az ukrán frontra, ahogy vizionálták a kampányuk során.
Most elöl járhatnak jó példával.
"Roncsellenzék... milyen szép ez a mosolyország, csak a bűztől nem látom, hogy miben más, mint 1 hónapja volt."
Az MZP-Gyurcsány féle ellenzéket is így hívtuk, ne vergődj. Amúgy miért, nem roncs? Mit tudnak csinálni?
Kapcsolódó kérdések:
Kritikus helyzetekben, mit fog szólni a másik rész, ha folyamatosan az ellenkező oldalnak kedveznek a döntések?
Van egy (roncs)ellenzéki réteg, aki többnyire DK vagy Kutya szavazó. Rühelli Orbánt és nagy hangon veri a mellét, hogy bukjon meg és O1G. Ugyanakkor Magyar Péterre még inkább fröcsög és eltartja a kisujját, hogy ő volt Fideszesre nem szavaz. De akkor az ilyen hogy...
Sajnos nem találtam róla videót, de volt egy ellenzéki gyűlés, ahol minden főszereplő felszólalt MZP-től kezdve Dobrevig. Ez már a véghajrában volt, amikor a közvéleménykutatók nagy többsége is alá mérte őket a Fidesznek.Ugyanígy lesötétített zárt téren, kis közönség...
Link: Remélem ennél a szavazók okosabbak. Ugyanis minden nem a Tiszára leadott szavazat a Fideszt erősíti. 2026-ban ezért sem szavaz óellenzéki meg 5%-nál gyengébb pártokra szavazni.
Egyetértesz vele? Miért?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




