Ha Toroczkaiék és pártjuk nem rasszisták, akkor mégis, milyen indittatásból vonultak ki a parlamentből?




válasza:



válasza:az a magyarországi párt aki a szózat,himnusz és főleg a magyar himnusz előtt kivonul a parlament ülésterméből
( legyen bármilyen politikai ok is mögötte)
az a párt méltatlan a magyar emberek képviseletére
Kedves mihazánkosok




válasza:Különben nekem nem lenne azzal bajom,ha lenne igazi szélsőjobboldali párt a parlamentben,mert legalább sokszínű lenne a parlament.
Mi hazánk nem egy szélsőjobboldali párt,a mi hazánkosok egyszerűen szellemi fogyatékosok, mármint nem a szavazók hanem a képviselők,egy szellemileg fogyatékos bohóc szintjén állnak
Nem félelmetes,nem vicces csak szánni valóak ahogy a szittya magyarosan próbálnak viselkedni közben néhány gyerektől megfutamodnak,de úgy hogy még a himnuszra se mernek vissza menni.
Ki csinál ilyet? A fogyatékosok.
Aztán ott a toroczkai az az ember elképesztően ostoba szegény,nem nem azért mert nincs diplomája...
Ő nagyon szeretne egy olyan pártot mint amilyen a jobbik volt Vonával az élen,de valljuk be őszintén Vona Gábor egy intelligens ember az ő szellemi szintjét toroczkai nem tudja elérni.
Én például nem tudom elképzelni azt a szituációt,hogy Vona Gábor éneklő roma kisgyerekek elől kimenekül az a parlament ülésterméből




válasza:



válasza:



válasza:Különben ezt annyira szeretem mindig a másik a hibás
A fidesznél ugyanez volt mindig Ukrajna zelenszkij,soros, Brüsszel,EU volt a hibás,mindig a másik volt a hibás.
Itt is biztos a magyar miniszterelnök furkos bottal kergette ki az ülésteremből a mi hazánkos bátor képviselőket




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Haverokkal beszéltük, hogy dobtam egy csajt, mert tanár. Nekem szaros 200 ezres fizetéssel ne gondolja azt senki, hogy majd ismerkedek vele, hogy aztán eltarthassam. Na és erre haverok rámszálltak, hogy Fideszes vagyok, azért utálom a a tanárokat. Pedig nem tartozom...
Hitt a rendszerben, esetleg bizonyos előnyökért cserébe spicliskedett vagy őket is zsarolták valamivel? Lakik az utcánkban egy öregember, róla beszélik hogy Kádár idejében besúgó volt. Mondjuk ő mindig lézengett, lehet hogy KMK is volt és ezzel zsarolták.
Ismerősömmel történt meg. Ők tanárok, és többen szolidaritási nyilatkozatot szerettek volna aláírni a sztrájkkal kapcsolatban, de igazgatónőn elvette,és összetépte a szemük láttára, mondván ne akarjanak maguknak jogi következményeket. Az igazgatónőt megnéztem...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




