Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amit az új magyar kormány fog...

Amit az új magyar kormány fog most csinálni, hogy nyilvánosságra hozza a Fidesz-kormányzás alatti eltitkolt korrupciós adatokat, a Fidesz hazugságait, ez most csak a narancskárosultak számára tartalmaz új információt?

Figyelt kérdés

Én személy szerint a Fidesz-kormányzás alatt is figyeltem az ellenzéki sajtót és a Magyarországról szóló híreket a külföldi sajtóban, mindemellett a Fideszhez közeli sajtó híreit is, szóval igyekeztem több forrásból tájékozódni. Láttam "A dinasztia", "A nagy játszma", a "Tavaszi szél - az ébredés" című filmeket, a "Csurran, cseppen" című dalt. Hallottam a botrányokról, követtem YouTube-on a tüntetések nagy részét és a Fidesz-kormányzás alatt is tudatában voltam, hogy korruptak, hogy működésben van a propagandagépezet.

Úgy tűnik nekem, hogy ezeknek a kényes, elhallgatott témáknak a nyilvánosságra hozatala elsősorban a narancskárosultaknak szól, mert akik figyelték az említett dolgokat, azok tudták nagyjából, hogy hogyan viselkedik a kormány és hogy milyen helyzetben van az ország. Mindezek mellett tartalmazhat új információt ez a vagyonfeltárási, nyilvánosságra hozatali eljárás?


máj. 11. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem fognak még érdekességek kiderül azon kívül is amit eddig tudtak/sejtettek az emberek.
máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Elsősorban valóban ők azok, akiket meg kell győzni, mindamellett az ellenzékiek a legtöbb visszásságra csak következtetni tudtak eddig, mivel nem adtak ki semmilyen adatot, szerződést. Mi is kíváncsiak vagyunk a konkrétumokra, mert eddig csak alapos gyanúink vannak.
máj. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Milyen eltitkolt korrupciós adatok?

Elmondom neked, hogy mit "titkollnak":

-Matolcsy, Mészáros, Andi, Tiborcz, Garancsi, a Csányi család, Balássy, a lombkoronasétányok, a kerités, a közmédia, a KESMA, az összes létező állami pozició...

máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A Tisza-károsultak fognak ledöbbenni, hogy nem lesz az egészből semmi!
máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Az új balliberális kormányzás is 8 évig fog tartani?

Megismétlődik a 2002-2010 közötti hosszú időszak?

Mit gondoltok mennyi időt kell várni, hogy az első Tiszás képviselő ne nyilatkozzon a sajtónak kényes téma ügyében?

Illetve várhatóan szerintetek mi lesz majd az oka/milyen kényes téma kapcsán?Arról jutott eszembe, hogy ezek a hétköznapinak beállított emberek mennyire vannak PR-ozva miközben fingjuk sincs a kemény döntésekről/kényes politikai játszmákról és emberek életét...

Most tényleg arról szól majd a Magyar Péter-féle kormányzás, hogy rajta kívül senki nem ünnepelhet?

Mostantól csak miniszterelnöki engedéllyel lehet majd ünnepséget tartani?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!