Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Isten óvja Magyarországot...

Isten óvja Magyarországot hogy Orbán Viktor még egyszer hatalomra kerüljön?

Figyelt kérdés

máj. 13. 20:54
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
23 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Isten el akarja pusztítani Magyarországot, ha Orbán Viktor megint hatalomra kerül.
máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsére már sohasem fog visszatérni.
máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy ateista vagyok. Talán így megúszhatom Orbán visszatérését. Bár talán a börtönből nem lesz újra miniszterelnök.
máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
igen
máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt hogy ez még egyszer bekövetkezik. Magyar Péter a következő választásokig úgy is változtatni fogja a választási rendszert arra hogy ekkora hatalmat ne lehessen egy pártnak sem össze szednie, vagy csak nagyon nehezen. Másrészt maximalizálja a miniszterelnök ciklusát 8 évre, tehát Orbán már eleve nem is lehetne soha többet ha ez tényleg megvalósul addigra, és lesz független köztársasági elnök meg olyan szinten kitakarítják addigra innen az összes Orbán bábot hogy erre többet esélye ne legyen. Meg Orbán már nem fiatal, azért azt tegyük hozzá.
máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Isten óvni fogja Magyarországot, és Orbán nem lesz többé miniszterelnök.
máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%
#2/5 Nem is lesz Orbán többé miniszterelnök, mert Ursulát fogja leváltani. Magyarország kivételével már egész Európában a nemzeti hazafi oldal a legerősebb. Németországban az AfD, Franciaországban a Nemzetin Tömörülés, Ausztriában a Szabadságpárt, Lengyelországban a Pis, Olaszországban a Fratelli d’Italia, Hollandiában Geert Wilders, Csehországban Andrej Babiš, Bulgáriában Rumen Radew, Szlovákiában Robert Fico. Ők mind megszavazzák Orbánt az EU elnökének. Remélem Orbán akkor, mint EU elnök úgy fog MP ellen harcolni, mint anno Ursula és Weber Orbán ellen és megvonnja az összes pénzt az ukránbarát magyar kormánytól. Tóvábbi jó vergődést, Tiszások. Még három év. Tik tak.
máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
#7 nem fogja leváltani.
máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Orbán mint EU elnök. Ja, valószínű.
máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
#8 Nézd meg ezek emberek és pártok támogatotságát az országukban. Ők mind vezetnek a helyi kőzvéleménykutatásokban. Franciaország és Németország küldi a legtöbb képviselőt az EU-ba. Ott mind Orbán szövetségesei vezetnek. Ilyen a demokrácia. Magyarországon a globalista liberális erők nyertek, de az EU-ban 2029-ben a nemzeti hazafi erők fognak. Ennyi! Deutsch Tamás is így mondaná.
máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

"Ha még egyszer hatalomra kerülök, tönkreteszem ezt az országot!" Orbán Viktor mondta a 2002-es veresége után. Most teszi tönkre Orbán Viktor az országot?

Lásd: Rezsicsökkentés félig eltörölve, árstopok, státusztörvény, kábelszolgáltatók tönkretétele, és még sok minden más.

A magyarok egy olyan ember helyett, akiről biztosan tudható, hogy képes önként lemondani a hatalomról, miért választanak meg egy olyat ,akiről meg...

Most komolyan, miért választjátok Gyurcsány Ferenc helyett Orbán Viktort? Gyurcsány még mindig jobb egy fokkal, mert legalább van önkritikája. Lásd: igazságbeszéd(Balatonőszöd).

Szerintetek kit kéne miniszterelnöknek megválasztani? Melyik pártnak kéne hatalomra jutnia? Többi lent.

Tudom, hogy egyik párt sem a legjobb, szóval lécci ne gyertek olyan válaszokkal, hogy Magyarországon akkor is rossz lenne a politika stb. Én azt kérdezem, hogy a jelenleg levő pártok közül melyikkel járnánk még a legjobban, legalábbis jobban mint Orbánnal és a...

Orbán Viktor lánya és veje hatalomra törhetnek?

Szóba került az, hogy Orbán előbb-utóbb visszavonul, mert beteg. De ha mondjuk nem is pont a lánya és a veje (akik elég nagy felületen látszódnak) ülnének az elnöki székbe, hanem csak a háttérben maradva irányítanának, megtörténne ez? Nagyon ambiciózusnak fest mind a kettő és rámenősnek is.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!