Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért ilyen gyáva nyúl,...

Orbán miért ilyen gyáva nyúl, hogy még most sem mer szembenézni Magyar Péterrel?

Figyelt kérdés

Még a leghitványabb fideszesek is elmentek erre az átadásra. Így áll ki a sajátjai, a "nemzeti oldal" mellett?

[link]


máj. 15. 09:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
gyáva
máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Egy súlyos mentális beteg gyáva féreg.
máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Komplexusos suttyó. Eddig felsőbbrendűnek képzelte magát, most meg szerintem alsóbbrendűségi komplexusa lett.
máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%

Ez nem gyávaság, ezt úgy hívják, ignorálás.

Ha van egy csaj, aki egyfolytában a kiszemeltjétől károg, - mert visszautasította - hogy milyen aljas, próbálja lejáratni, stb. akkor nem az a megoldás, hogy figyelmet ad neki.


Magyar Péter pontosan egy ilyen csajszi, aki nem bírja elviselni, hogy a szerelme nem áll vele szóba, ezért gyűlölettel van iránta.

máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

#4

az ignorálás nem azt jelenti, amit orbán csinál

máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha beült volna a paralmentbe akkor meg az lenne a bajotok....
máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%

#5


Dehogynem. Magyar egyfolytában Orbánnal foglalkozik. Orbán meg ignorálja a csávókát.

Ez feltehetően rosszul esik neki, mert akármit is mond, ő felnézhet még Orbánra, és vágyik az elismerésére. Ezt nem kapja meg, Orbán abszolút nem foglalkozik vele.


Magyarnak is ideje lenne túllépni már Orbánon, és inkább a kormányzással törődni, minthogy úgy viselkedik, mint egy csalódott nő.


#6


Ez is igaz.

máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Én még a 90-es években fociztam vele. Mondjuk úgy, hogy finoman szólva sem sportember. Nem tudott focizni, de a létező összes piszkos trükköt bevetette játék közben.
máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Bezzeg Dopeman meg a Bede Zsóti... azok közt érzi jól magát.
máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

2

Ezt ugye MP barátodra értetted?

máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Sajnáljátok Szentkirályi Alexandrát, hogy leköpték és lek.rvázták?

A tiszteletreméltó honanya elmondta: 50 méteren belül valaki leköpte utána meg lekurvázták. A Tiszát hibáztatta leginkább. Sajnálod vagy nem nagyon?

Orbán Viktornak nem lett volna kötelessége jelen lenni az átadás átvételen?

Hogy történhetett meg, hogy nem ment el? Tényleg ennyire gyáva lenne?

Visszavonul Orbán Viktor?

Zárt körben visszavonulásáról beszélt Orbán Viktor, többen Varga Judithoz hasonló karaktert látnának a helyén a Magyar Hang szerintA volt kormányfő állítólag egy évre vállalta a közösség átszervezését, miközben utódául egy Varga Judithoz hasonlító személyt keresnének a Fideszben.

Hogy jöhetett ki ez a nyilván téves adat, hogy Magyar Péter tábora két és félszer akkora, mint Orbán Viktoré?

A Republikon Intézet egy hónappal a választás után közvélemény-kutatást végzett, amely szerint a Tisza Párt a teljes népesség 57 százalékának támogatottságával bír, a Fideszre 23 százalék szavazna, azaz több mint kétszer annyi szavazója van az új kormánypártnak, mint...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!