Felcsúti stadion jó befektetés volt? Az akkumulátor gyárak is? Tisza kormány szerencsés hogy ilyen szuper befektetéseket vehet át?




válasza:Kapcsolódó kérdések:
7 aksigyár után a debreceniek már nem kérnek a fideszből. A debreceniek kifejezték Barcsa Lajosról és Széles Diánáról is a véleményüket, hogy nem kérnek belőlük, ilyenformán nem az lenne a tisztességes, ha lemondanának az alpolgármeteri tisztségükről?
A mai DPK gyűlésen az egyébként se túl nagy Főnix csarnok fele se telt meg, 0rbánék hazudozására kiváncsi jobbágyokkal. Az ott lévők többsége ráadásul vidékről érkezett és nem debreceniek voltak. 0rbán és bűnszervezete a fidesz második fővárosában is hatalmasat...
8 aksigyártáshoz kapcsolódó különféle szennyező gyárat, raktárat telepített a fidesz Debrecenbe. Felmerül a kérdés, hogy, mindezt azért merték megtenni, mert Debrecenben volt a legnagyobb a fidesz támogatottsága és ezzel így éltek vissza? Az biztos, hogy ennyi...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




