Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz ma live a varsói magyar...

Lesz ma live a varsói magyar nagykövetségről? Ledarált pendrive-ok a pincében, Putyin festmény a falakon?

Figyelt kérdés
Már nagyon várom, mik derülnek még ki
máj. 19. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Remélem lesz élő az utazásról is, hogy mindenki lássa nem csak helikopterrel lehet menni.
máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Egy jó piergoi ruskie receptet szivesen megnéznék Magyar Péter előadásában.
máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

“ Remélem lesz élő az utazásról is, hogy mindenki lássa nem csak helikopterrel lehet menni.”


Igen és “véletlenül” a bécsi reptéren majd vagyonmenekítő NER-esekbe is bele futnak, akik Louis Vuitton bőröndben csempészik Dubajba a herendi porcelánokat.

máj. 19. 07:33
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Tudod Kérdező, könnyű ott bizonyítèkot találni arra, hogy a NER egy gusztustalan, hitvány tolvajbanda, ahol van :)
máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő már csak tudja! Ő maga is közülük való.
máj. 19. 07:50
 6/6 anonim ***** válasza:

És kint van. Többször kellett megnéznem, hogy elhiggyem így is lehet. Így kell ezt csinálni! A végén elsírtam magamat amikor búcsúztak, annyira jó volt hallani a many friends mondatot.


www.youtube.com/shorts/NG-h6h1AgSU

máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

A komcsi besúgó Fideszes polgármester Szita Károly milyen jogon osztogatja a Rippl-Rónai-festményeket?

"Nem tudom kinek fejében született meg a gondolat, hogy a Sándor-palota faláról nagyon hiányzik egy Rippl-Rónai festmény. De ha jogszerű is, egy olyan ember részéről, akinek a családja erősen érintett volt zsidó vagyonok rekvirálásában eléggé megkérdőjelezhető,...

Mikor kötelezik majd a családokat, hogy orbán viktor festményt rakjanak a falakra?

Mert ugye ő és a 40,000 békemenetes nyugdíjas menti meg a magyarságot az atomháborútól.

Államosítás során eltűnt festmény milyen sorsra juthatott?

Keresek egy festményt, ami egy a 40-es években működő pesti vendéglőben volt. Nem találtam semmit róla, hogy hova kerülhetett, az egykori tulajnak felkutattam élő rokonait, de kapcsolatba még nem tudtam velük lépni. Jellemző volt, hogy egy államosított vendéglő...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!