Miértinkábbnyugdíjas szavazni vannak Orbánnak? Szinte a fidesz tábor80%a ebből áll




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Könnyebb őket besz...aratni.
Volt aki öngyilkos lett, mert vesztett a fidesz, és jön a háború...




válasza:A 65 év felettiek, a Fidesz támogatóinak jelenleg kb. a 45 százalékát teszik ki.
A 65 év felettiek 10-15%-a szavazott a Tiszára. Ennyien vannak kimondottan alacsony, kb. 120-150 ezer forint alatti nyugdíjon is, nem tudom van-e összefüggés... :) (ezt a 6-os válaszolónak)
Én is úgy érzékeltem, hogy ebben a 16 évben a Fidesz nem figyelt oda kellőképpen a fiatalokra. Lehet érvelni amellett, hogy igen, lehet az adómentességgel, a 25 év alatti utazási kedvezménnyel, a pályakezdéshez nyújtott kölcsönnel stb. de összességében mégis azt kell mondjam, hogy nem igazán rezonáltak a fiatalokkal. Ugyanakkor azzal nem kérkednék, hogy egy választást (és ez a korukból adódó, így nem hiba!!!) a tapasztalatlanokkal nyerek meg. Még akkor sem, ha meg a túloldalt azzal buktak, hogy nem figyeltek erre a korosztályra kellőképpen, ami pedig nyilvánvaló kormányzási hiba.




válasza:Nyugdíjasok függésben tartása:
nyugdíjreformokkal
karkötővel együtt járó e-mail címre házhoz menő propaganda
Mi Duna stb TV2 nonstop propaganda
háborúval fenyegetés ők már átestek a háborún vagy éltek utána
dolgozók:
szüljél 3 gyereket és adómentes vagy nem érdekel utána miből tartod el őket mert nem vesznek fel sehova
normális munka nincs mert az ország összeszerelő üzem lett gyárak 3 műszak családbarát csak névleg
fizetések alacsonyan tartása esélytelenség
nem tud elmenni nyaralni se mert nincs miből amikor a napi szintű megélhetés is kaszkadőrmutatvány minden hónapban. Félretenni nem tudsz ha beesik valami váratlan hitelfelvételbe kényszerítés.
Saját lakásra való esély elvétele kivéve öröklés. Összespórolhatatlan a fizetésből egy lakásra.
Kutyaház méretű ingatlanok 80-90 millió és afelett életre eladósodás
Ennek a rétegnek is a függésben tartása azzal hogy kapsz ilyen - olyan kedvezményt de!!! csak amíg mi vagyunk hatalmon.




válasza:További kérdések:
Tudom: sok szabadidőm van, de erre nagyon kíváncsi voltam. Régebben is kitöltettem és mások is kitöltették a ChatGPT-vel, meg a Geminivel is azt a politikai értékrendtesztet, amit én eddig a legtisztábbnak, legpontosabbnak találtam, meg most is - miután a ChatGPT és a...
A fidesz a MALÉV bezárásánál is pénzért elárulta a hazát és egy külföldi főleg angol mágnás befektetői csoport tovább gazdagodása érdekében olyan helyzetbe hozta a MALÉV-et amiért azt végül az EU jogszabályok megsértése miatt be kellett zárni. Ezután hazaáruló módon...
Én keresztény vagyok, szerintem a felebaráti szeretet megnyilvánulása, ha befogadnánk valamennyi menekültet mi is. Megmondta rengeteg független szociológus egyértelműen, hogy ezeknek az embereknek nincs terrorista háttere, a túlnyomó többségük menekül a háború, a...
A TISZA javára szólt a mondás, de valójában Magyarország és a magyar emberek érdekében. Most hősök lehetnének és nekik is ünnep lehetett volna április 12.
Nemrégiben még a migránsokkal riogatott. Besült vele, senki nem hitte el. Most elővette a bünőzős kártyát: Bige Lászlót köztörvényes bűnözőnek nevezte, holott 2024-ben minden vádpont alól felmentették. Első fokon és másodfokon is! Ezek után leközölni, hogy a Tiszát...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




