Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor mit csinálsz...

Orbán Viktor mit csinálsz ilyenkor általában?

Figyelt kérdés
Szervezi a védvonalat? Mert én azt látom, hogy visszavonult és már cseszik az egészre. Hatvanpusztán olvasgat világpolitikai könyveket?
jún. 3. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
harcol
jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 üdvözlet_Dublinból ***** válasza:
85%
nők szoknyája mögé bújok és sírok mióta nem választottak meg újra.
jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Egy biztos: nyugton maradni nem képes.
jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Innen-onnan lehet olyan hangokat hallani hogy lehet hogy puccsra készül.

Legutóbb pl az orosz követség előtt fotózták le...

jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
menekíti a lopott tízmilliárdokat
jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szokásos szólamok mennek végtelenített lemezen neki a fejében és az otthonában is, miszerint:

HarcellenségakcióterSorosmigránsTyúúúúrcsánPrüsszel. Harcol a valóság ellen.

jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pénzünket dugdossa.
jún. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Általában azok az országok szavaznak meg ilyen illiberális diktátorokat, mint Orbán, Trump, Putyin, ahol országosan alacsony az egyetemet végzettek aránya?

Az USA-ban pl 20-on valahány százalék, és egyértelműen a tanulatlanok szavaznak nagy arányban Trumpra. Itthon is a végzettséggel nem rendelkező, egyszerű, manipulálható emberek adják nagyrészt a FIDESZ szavazóbázisát. Ez véletlen szerintetek?

Orbán Viktor, Orbán Ráhel, és általában a NER környéki személyek miért nem Oroszországba mennek lakni, nyaralni?

Kedvenc miniszterelnökünk Horvátországba ment nyaralni, idén és tavaly is, a hanyatló nyugatra... Csalódás. Nyaralásra ott van a Krím, vagy számtalan egyéb hely Oroszországban. Igaz különleges művelet van, de a biztonságot a legyőzhetetlen Vörös Hadsereg...

Miért van az, hogy a kórosan alkeszek többsége általában fideszes?

Tényleg nem akarok általánosítani, de eddig én ezt tapasztaltam a környezetemben.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!