Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz csicskák miért...

A Fidesz csicskák miért keltik a hangulatot, hogy a mostantól a magyarok is állják az ukrán számlát?

Figyelt kérdés

Ez annak kapcsán merül fel, hogy Magyar Péterék nem vétózzák a 40 milliárdos hadikölcsönt ukrajnának. Na de két évvel ezelőtt Orbán is megszavazta az 50 milliárdos hadikölcsönt...

Szóval mi az, hogy "MOSTANTÓL" a magyarok is állják az ukrán számlát? Hát már két évvel ezelőtt is állták...

[link]


jún. 3. 22:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%
Hogy a tisza csicskákhoz is eljusson az információ.
jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
13%
jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
Hát mert csicskák.
jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 XXXBalazs ***** válasza:
77%
Mert balf.szok.
jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#1

De téves az infó, tesa.

jún. 3. 23:28
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Hát, zavarja őket hogy már nem a Hatvanpusztai rezsit meg zebraabrakot álljuk mint az elmúlt években
jún. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
2es hét a főni nem azt ígérte hogy azonnal mentek ha bukik? Ott vagytok már tesa? Fájt a nemváltó műtét? ha nem akkor tudod, szájacska lapos sunnyogva elkullog.
jún. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
61%
TISZA támogatója vagyok, de ezt a kérdést jelentettem, mert provokatív. Ha kérdésed van, legyen, de tedd fel normálisan! Bár az is lehet, hogy csak egy provokátor vagy, és valójában nem érdekel téged a téma.
jún. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Amúgy meg a Fidesz nyilván hazudott ebben is, ahogy a dolgok 99,5%-ban, ez nem kétséges.

Korábban úgy támogatta Orbán Ukrajna támogatását, hogy nem kell befizetnie Magyarországnak. Ezt az EU tudomásul is vette, de Orbán később mégis megvétózta annak ellenére, hogy költségvetésileg minket nem is terhel a dolog. Magyar gyakorlatilag csak a vétót oldotta fel, vagyis nekünk ez nem kerül semmibe.


Amúgy meg Ukrajna támogatása nagyon is érdeke az EU-nak és Magyarországnak. Nem jó Oroszország szomszédjának lenni, ezt Románia is megmondhatja. Márpedig Putyin nem akar igazi békét, max. egy kis időt, ameddig újra erőre kap, fellendül a gazdasága, hogy legyen miből finanszírozni a háború folytatását. De már nyílt fenyegetéseket kaptott Moldova és más független országok is, hogy úgy járnak, mint Ukrajna, pedig semmilyen ellenséges lépést nem tettek, csak annyit, hogy inkább a nyugat felé fordulnak, ami nonszensz.

jún. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

A gyakorlatban mindenképpen álljuk ezt a számlát, szóval azzal nem értek egyet, hogy ez nekünk nem kerül semmibe, de akkor is álltuk volna, ha a Fidesz marad és mondjuk feloldja a vétót, mert elindul ismét az olaj.

Ha belegondolsz, egyes EU tagországok, ha kölcsönt vesznek fel közösen, mi meg nem, azonban egy közösség vagyunk (és egy közösség vagyunk), akkor ezt a kölcsönt kvázi mi is álljuk, mert esetlegesen kevesebb pénz jut támogatásra, akkor az minket is érint, ha ez mondjuk lehúzza pl. a német gazdaságot, az azonnal minket is érint... Hogy kvázi miként fizetjük ezt, az már csak formalitás. Úgyhogy ha a Fidesz hazudott, akkor inkább ebben hazudott.

jún. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Azok a külföldi magyarok, akik Tiszások, Magyar Péter rajongói, ők kormányváltás óta miért nem költöztek haza?

Ha annyi boldogsággal tölti el őket, hogy Magyar Péter lett a miniszterelnök és nincs már fidesz, akkor miért nem mutatják még a leghalvány jelét sem, hogy hazaköltöznének?

Magyar Péter miért patog hogy helyrallította a kárpátaljai magyarok jogait, miközben Zelenszkij elnök 2023-ban már írt alá törvényt ezek...

Elötte se volt nagyon korlátozva 2014 óta, csak elötte még az oroszvarát vezetés alatt Ráadásul ez a holnapi gusztustalan nacionalista célokat szolgálja. Balokdaliként ezt nem értem

A magyarok miért szavaznak kapásból jobbra?

Ha megnézzük az elmúlt három választást, 2018-ban a fidesz után a náci Jobbik, végzett, 2022-ben Márky Zay Péter személyében egy nyíltan jobboldali kihívója volt Orbánnak, most meg egy másodgenerációs fideszes fasiszta "váltotta le"Orbánt (akinek inkább lehetősége volt...

Az igaz lehet, hogy a magyarok kétharmada támogatja a melegházasságot?

Állítólag ezt hozta ki a Medián felmérése és hogy jelentős különbség van a Tisza és a Fidesz szavazók közt ezen a téren. Én amúgy nem támogatom ezt a dolgot, szimbolikus jelentőségűnek gondolom, hogy a jelenlegi szabályozást ne változtassák meg.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!