Miért szüntették meg a nyomozást a MIG-29 alkatrész lopási ügyben?
júl. 9. 15:10
1/10 anonim 



válasza:




válasza:Bűncselekmény hiányában.
Ez a lopás nem lopás.
2/10 A kérdező kommentje:
Akkor mi?
júl. 9. 15:37
4/10 A kérdező kommentje:
Ruszin-Szendi nyilatkozott már?
júl. 9. 19:03
5/10 anonim 



válasza:




válasza:Akkor megyek Kecskemétre,kellene pár Mig-29 turbinalapát polcdísznek...
6/10 A kérdező kommentje:
Vajon kiknek van szükségük manapság MÍG 29 alkatrészekre?
júl. 9. 19:56
7/10 anonim 



válasza:




válasza:Van még pár ország ahol még rendszerben állnak Mig-29-ek.
8/10 A kérdező kommentje:
És mely országban fogynak leggyorsabban az alkatrészek?
júl. 9. 21:29
9/10 anonim 



válasza:




válasza:itt a hivatalos.
Ebből az látszik kiderülni, hogy valójában ninc itt semmi látnivaló, csak Szalay-Bob azóta bukott kaszinóminiszter egyszerűen sunyított, mert valamilyen politikai játékhoz akarták felhasználni a történteket.
10/10 A kérdező kommentje:
Tehát a portás anyja egy malomtulajdonos kulák szeretője volt!
júl. 10. 18:10
Kapcsolódó kérdések:
Putyin mérges most Orbánra, amiatt, hogy repülőgép alkatrészekkel támogatták Ukrajnát?
Háborús vészhelyzet idején a honvédelmi miniszter nyaral, eközben pedig kirámolták a kecskeméti repülőbázis MIG-29-eseit és értékes az ukránoknak fontos lokátorokat vittek el belőlük. Ezzel akaratlanul is az ukrán haderőt támogatta a fidesz kormány.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




