Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Izraeli befektetoket, akik...

Az Izraeli befektetoket, akik foldet vasarolnak Magyarorszagon tenyleg csak a fold erdekli, vagy inkabb az ivovizkeszletunk?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 20:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%
Mindkettő.
2010. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%

oh atyám.


És szerinted mit kezdenek az ivóvízkészletünkkel? (ami egyébként nem is jár a földhöz, hiszen ami a földben van, az az államé).


Tartályos kocsikkal hazaszállítják 3000km-en keresztül?

2010. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

"És szerinted mit kezdenek az ivóvízkészletünkkel? (ami egyébként nem is jár a földhöz, hiszen ami a földben van, az az államé). "

Egyszer mar volt rolla szo, hogy a vizszolgaltatasi jogokat

szerettek volna meg vasarolni.kulfoldiek.

termeszetesen kotelezettseguk is lett volna de oriasi hatalom van a kezukben azoknak akik az ivoviz felett rendelkeznek.

2010. dec. 4. 20:28
 4/31 anonim ***** válasza:
62%
A kérdező túl sokat olvassa a kuruc és a barikád nevű sci-fi magazinokat.
2010. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

"A kérdező túl sokat olvassa a kuruc és a barikád nevű sci-fi magazinokat"

Amit a kommenben irtam azt peldaul kb. egy eve a Szanyi Tibor nyilatkozta egy M1-musorban.

De mind egy mert ugyis oda erunk 5-6 valasz utan,hogy

ANTISZEMITA,NACI propagandista vagyok.

2010. dec. 4. 20:35
 6/31 A kérdező kommentje:
Ja, a FASISZTA meg RASSZISTA kimaradt
2010. dec. 4. 20:39
 7/31 anonim ***** válasza:
37%

szerintem jóval egyszerűbb a megoldás. szerencsésebb történelemmel rendelkező országokból jövők (nem csak a zsidók) szemszögéből nézve szarért-húgyért lehet földet venni itt.


ha még nem is spekulálnak rá, hogy feljebb megy majd az ára (pedig de), akkor is jobban megéri nekik, mint mondjuk afrikában, vagy szibériában, ahol nem tud vele mit kezdeni.


de tudomásom szerint még életben van a korlátozás a külföldiek földvásárlására vonatkozóan, ha nem lenne, akkor már nem lenne beépíthető telek magyar kézen, mert mi meg nem tudjuk megfizetni.

2010. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Lehet olyan mesékben ringatni magad, hogy úgysem, de a zsidókat nem úgy ismerte meg az emberiség a történelem folyamán, hogy "úgysem merik megtenni". Ha a kezükben van a vízkészlet, azzal bármit képesek lehetnek elérni, mert a víz elengedhetetlen feltétele az életnek.
2010. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
60%

"Ha a kezükben van a vízkészlet, azzal bármit képesek lehetnek elérni, mert a víz elengedhetetlen feltétele az életnek."


aha, és mit is akarnának elérni?


A kínai büfésekről, vagy az ír ingatlanbefektetőkről is vannak hasonlóan érdekes összeesküvéselméleteitek?

2010. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%

Az izraeli vagyok


A kerdezonek 20:35

"De mind egy mert ugyis oda erunk 5-6 valasz utan,hogy

ANTISZEMITA,NACI propagandista vagyok."


Tenyleg az vagy. Miert nem vallalod?

Gyava sunyi, aki nem meri elvallalni onmagat.


(Egyebkent nem "mind egy" hanem mindegy, es nem "oda erunk", hanem odaerunk.)

2010. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!