Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi igaz az alábbi politikai...

Mi igaz az alábbi politikai témájú e-mail szövegből? Más is megkapta?

Figyelt kérdés

Nemzeti tüntetés a Szent Koronáért január 31-én!


Egy országot több féle képen lehet kifosztani, kisemmizni és megalázni. Amikor eladták korházainak, intézményeinket, földjeinket, amikor kiforgattak bennünket minden nemzeti vagyonunkból, hogy megtörjenek egy büszke nemzetet, akkor azt hittük többet már nem tudnak elvenni tőlünk. Tévedtünk.


Jelt adott a Magyarok Istene. Jelt az összefogásra.


Mert a hatalom rátette tisztátalan tolvaj kezét arra a Szent Koronára, mely századokon át a mai napig hitet, erőt és büszkeséget adott a magyar nemzetnek. Hitünk és ősiségünk, megszenvedett történelmünk kiállt fel az égbe:


„Isten áldd meg a magyart".


Az idegen szívű magyar kormány a kufároktól (IMF) felvett hitel fejében elzálogosított minden nemzeti vagyont. Az Ország házat és legféltettebb kincsünket, a Szent Koronát, amelyet egyszerű vagyontárgyként kezelnek. Sárba tiporják nemzeti önállóságunkat, megsemmisítik kultúránkat, történelmünket, hogy végleg eltöröljék a föld színéről a Büszke Magyar Nemzetet.


Védjük meg a Szent Koronát. Testünkkel, lelkünkkel, akár életünk árán is.


Mi, civil és nemzeti szervezetek szervezői felkérünk minden hazájáért aggódó, a Szent Korona oltalma alatt élő és félő embert a nyílt ellenállásra. A szó kevés. Nem beszélni akarunk.


2009. január 31-én 17:00 órára a Kossuth térre hívunk bejelentett és engedélyezett tüntetésre.


Kérjük a szervezeteket és szerveződéseket, hogy közös erővel és közös irányítással kezdjük meg az ellenállást.


Kérünk mindenkit segítsen. Nyomtassa és terjessze szórólapjainkat, plakátjainkat.


Elszánt civil hazafiak


2009. jan. 24. 21:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Hülyeség az egész. Én amúgy nem kaptam meg.
2009. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Én nem kaptam meg, de nem is venném komolyan, hisz egy szervezet v. szervező neve sincs feltüntetve.
2009. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Gondoltam, megkérdezem, nem szoktam mindent csakúgy továbbküldözgetni, főleg, ha nem közeli ismerőstől kapom.
2009. jan. 24. 21:46
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
az a furcsa benne, hogy az írja, hogy engedélyezett a tüntetés, pedig azt nem kell engedélyezni, mivel mindenkinek joga van hozzá, csak bejelenteni.
2009. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

összes nemzeti honlapon fent van ez a hirdetmény

miért lenne vicc, kamu, hazugság?

miért ne lehetne demonstrálni a szent korona mellett?

30-án az alkotmánybíróság előtt lesz tüntetés

(Morvai Krisztina, Hegedűs Loránt...Magyarok világszövetsége)


Sátán, el a Szent Koronától! (össznemzeti tüntetés)

Össznemzeti tüntetésre hív az MVSZ és még sok szervezet az Alkotmánybíróság elé.


Nem adjuk !Nem adjuk !


Kun Bélának sem sikerült, nektek sem fog!

Sátán, el a Szent Koronától!

Felhívás össznemzeti tüntetésre.


A rendszerváltásnak hazudott, de a pesti utca által csak gengszterváltásnak nevezett 20 éves időszak politikai osztálya két évtized alatt végső romlásba döntötte a hazát. Mára odáig süllyedt, hogy a nagy család, a nemzet történelmi ereklyéjét, a Szent Koronát – melyért évszázadokon át legnagyobb hőseinek vérüket és életüket áldozták – árúba bocsássák.


Az MVSZ Sajtószolgálatának értesülései szerint a közelmúltban – teljesen törvénytelenül – feloszlatta magát a Szent Korona Testület. (!?) Azaz az a testület, amelyet az Országgyűlés „A Szent Koronának és a hozzá tartozó jelvényeknek a védelmére és megóvására, valamint a velük kapcsolatos intézkedések megtételére” hozott létre. (2000. évi I. törvény, 4. § (1)).


Amennyiben ez a testület valóban elkövette volna e törvénytelenséget, akkor semmi kétség afelől, hogy az országkáromló Gyurcsány Ferenc útjából elhárult az utolsó akadály is, az általa megvetett magyar nemzeti ereklye árúba bocsátása elől. Az egyetlen állami intézmény, amely e gyalázatos szándékot jog szerint megakadályozhatja, az Alkotmánybíróság.


Azzal a felhívással fordulunk minden felelős magyar állampolgárhoz, a magyar nemzet minden tagjához, a magyar nemzet sorsa iránt felelősséget vállaló, minden magyar szervezethez, hogy tiltakozzanak e gyalázatos szándék ellen: Sátán, el a Szent Koronától!


Egyben hívunk mindenkit, január 30-án 16 órára Budapestre, az Alkotmánybíróság épülete elé (II. kerület, Donáti u. 35-45.) össznemzeti tüntetésre! A Szent Korona elárusítását, az ország további züllesztését, a magyar nemzet tovább haladó szétdarabolását meg fogjuk akadályozni! (Gyülekezés 15 órakor a Battyhány téren).


A kezdeményezők minden felelős magyar szervezet és párt csatlakozását kérik, várják és elvárják, hiszen:

„A Szent Korona a magyar állam folytonosságát és függetlenségét megtestesítő ereklyeként él a nemzet tudatában és a magyar közjogi hagyományban.” (2000. évi I. tv.)


Meghívott szónokok:


Dr. Hegedüs Loránt, Morvai Krisztina, Rácz Sándor...


Budapest, 2009. január 22-én,


a Himnusz születésének napján


Patrubány Miklós

Magyarok Világszövetsége


Kiss Dénes

Országos Trianon Társaság


Dr. Papp Lajos és Jelenczki István

Kárpát-Haza Nemzetőrség


Vona Gábor

Jobbik Magyarországért Mozgalom - Párt


Kiss Róbert

Magyar Gárda


Zagyva György Gyula

Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom


Schuster Lóránt

Magyar Nemzeti Front


v. Hunyadi László

Történelmi Vitézi Rend


Dr. Kövesdy Pál

Erdélyi Körök Országos Szövetsége


(Magyarok Világszövetsége Sajtószolgálat)

2009. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a tüntetés ideje alatt a Magyar Helyesírás Szabályait kellene olvasgatnod. Ha mér sikerül párt sort hibátlanul leírnod, máris tettél valamit a magyarokért. A Szent Korona köszöni jól van!
2009. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ezt az e-mailt egyébként kijelölés-másolással illesztettem be ide a kérdésbe, szóval úgy került be ide egy az egyben, ahogy én kaptam.
2009. jan. 24. 23:00
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha mér... helyett: Ha már... Így helyes, véletlenül elütöttem. Bocsi.
2009. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
23:01 Örülök, hogy észrevetted, hogy elírtál valamit, akkor légyszíves azt is vedd észre, amit korábbi hozzászólásod után én írtam.
2009. jan. 24. 23:10
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, szerintem azt nem neked írta, hanem az előtte író hozzászólónak.


Egyébként hülyeség az egész, és különben is hánynom kell az ilyen elszánt magyar hazafiaktól. És az is gyönyörű benne, hogy egy részük tutira fehérfűzős bakancsos, kopasz 15 éves lesz, Nagymagyarországos pulcsiban, akiknek teljesen mindegy miről van szó, csak tüntethessen.


/egy punk lány/

2009. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!