Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Késelés vagy taposás, avagy a...

Késelés vagy taposás, avagy a mai tragédia?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja mi történt, az a hírporálokon tájékozódhat.

Kérdem én, normális dolog az, hogy felszabadul mindenki a netre, facebookra, és elkezd cigányozni, zsidózni, összeesküvés elméleteket gyártani? Már a 3000. szemtanú írását olvasom, aki pont ott volt a két lány mellett, és pont látta, mi történt... Nem akarom ez kommentálni, de nem hiszem el, hogy így kell reagálni. Még semmi biztosat sem tudunk, se bizonyíték, a valódi szemtanúk valószínűleg most a rendőrségen vannak...

Hogy pontosan mi történt én azt nem tudom és nem is akarom eldönteni, mindenesetre az tény, hogy csak úgy a tömeg nem fog agyontaposni senkit, kellett valami indíték, ami lehetett akár a késelés...

Na mind1, most ezzel lesz hangos a sajtó, a kuruc nyomja majd tovább a tipikus nullintelligenciás cikkeit, a cigányozást meg a zsidózást, holott ők sem tudnak semmit... Valószínűleg ezen az oldalon is ez lesz...

Még valami, azt a rendőri pontatlan fogalmazást meg ne akarjuk már bizonyítékként használni...


2011. jan. 16. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egyértelmű, hogy bedrogozott sötétbőrűek voltak.. Nem a magyaroknak szokásuk szurkálni...

Amikor kikapcsolták már a fényeket, az emberek tudták, hogy leszúrtak 2 lányt a 2. emeleten!!!

2011. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
93%
Úristen. Ez már szánalmas amit csinálsz. Szerinted minden egyes kommentelő egy rasszista aki direkt csak a cigányok ellen uszít? Megkérdezhetném, hogy te hol élsz? Biztos nem olyan helyen, ahol sok a cigány. Én simán kinézem belőlük, azok alapján amik errefelé is mennek.
2011. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
100%

érted.


[link]


most nem fogom leírni , hogy mit kívánok neki ...

2011. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Védd csak a cigányokat, jaj bocsi, a cigány szavam is rasszista volt, elvégre ők nem cigányok, csak szegény elnyomott, szerencsétlen emberek..

De ők 1 cseppet sem rasszisták, ugye??

Védd csak őke,t biztos közölük való vagy te is..

Szánalom, kérdező

2011. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
96%

Szvsz, tök mindegy ki és mit tett, de bűnhődjön, kezdeném azokkal, akik egy engedély nélküli (?) helyen, elég gyenge ellenőrzéssel, igazolvány nélkül beengednek mindenkit, aki kifizet nekik egy ezrest...?! Igazából nem tartom kizártnak a késelést se, bár lehet csak valaki előkapta, fenyegetőzött és bökdösött vele, de a pániknak mindenesetre kellett legyen oka. Csak úgy nem vadul meg egy tömeg.

A vészkijáratok se voltak megfelelően megoldva.

És megint megy majd a mutogatás, meg hogy nem is felelős érte senki...

Ebben az országban sajnos így megy, mert a nyomozás töketlen, etc,etc.

És a kameraképeken jól látszott, hogy rengeteg mentő is volt a helyszínen, sérültek viszont nincsenek, meg önmaguknak is ellentmondanak a szóvivők, részemről ez is gyanús azért.

Ami tény: sose tudjuk meg az igazat, és sose lesz meg a felelős.

2011. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
19%
érdekes, a szemtanúk rögtön elkezdtek cigányozni, hogy agyon késelték a 3 lányt. ezzel egy valami nem stimmel, hogy a 3 lányon nincsenek késelési nyomok...
2011. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén nem is tudtam fél órával ezelőttig, hogy mi történt, vagy hogy történt-e bármi egyáltalán, csak most nemrég olvastam utána. De mindenhol azt írják, hogy nem volt késelés, hanem egyszerűen lökdösődés. Amit el is tudok képzelni egy olyan helyen, ahol sokkal több ember van, mint amennyi elférne, pillanatok alatt kialakul valami konfliktus egy ilyen helyzetben. Fogalmam sincs, hogy "ki kezdte" az egészet, de már eleve ott a hiba, hogy miért kell ennyi embert beengedni egy szórakozóhelyre? Ja, persze azért, mert minél többen vannak, annál többen fizetnek. Még akkor is, ha az már minimálisan sem nevezhető biztonságosnak. Az a baj, hogy történt már hasonló itthon is, külföldön is, mégsem figyelnek oda az üzemeltetők/szervezők.
2011. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
44%

Médiatörvény - utolsó, te elhiszed amit a médiában mondanak?

Menj csak a facebookos oldalra, aminek a neve szombatibotrany, onnan mindent megtudhatsz. Késelés volt, de természetesen tagadják ...

Nem is csak 3-an haltak meg...

2011. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
Előző! És mégis honnan tudod olyan biztosan hogy nincsenek rajtuk késelési nyomok? Tán láttad a holttesteket?
2011. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:

I.dióta vagy kérdező!


Nem írok mást, az előttem kommentelők mindent leírtak.

2011. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!