Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A west balkánban történtek és...

A west balkánban történtek és a médiatörvény? Mi köze a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Több hozzászólásban is együtt olvastam ezt a két esetet. Most végül is mi az összefüggés egy ilyen szörnyű tragédia és a kérdéses médiatörvény között?

Már eddig süllyedt volna az ellenzéket támogatók tábora?


2011. jan. 17. 22:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Valamin ki kell próbálni a törvényt :D Hát ez meg pont kapóra jön.
2011. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
27%
Mivel sokan még mindig ugy gondolják hogy megkéselték a cigányok a 3 lányt és ezt a média törvényel próbálja eltüntetni orbán mivel ő is orsós cigány viktor a baloldali érzelmű emberek szerintem valami ilyesmit álmodhatak össze
2011. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy széthazudják az agyuk.
2011. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
4%
A kormány egyedül önmaga alatt vágta el a fát a médiatörvénnyel. Mostmár legalább senki sem hisz nekik. :)
2011. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 szamóca. ***** válasza:
67%

annyi köze van hozzá, hogy hatalmas ellentétek vannak a szemtanúk állításai és a médiban közölt dolgok közt.

ami még egy dolog, és egyébként "komikus" hogy még pusztán a szemtanuk sem tudják mit láttak, de a másik amiért témábavág: a letöbb hivatalos honlapon a hozzászólásokat módosítják, törlik, vagy egyzserűen letiltják. ebből azért egyértelműen ki lehet következtetni hogy van amit nem akarnak nyilvánosságra hozni.

2011. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Rendőrség cáfol, mentőszolgálat cáfol!

Akkor szerintetek itt mindenki hazudik egy médiatörvény miatt?

Ez már kezd egy kicsit összeesküvés elméletre hasonlítani!

2011. jan. 17. 22:59
 7/43 BlackSword ***** válasza:
92%

Szerintem semmi... De egyesek szeretnék azt beállítani, hogy ez is a kormány hibája... Holott fejlett országokban, ahhol nem korlátozzák a médiát, ott sem adnak ki információkat a folyamatban lévő nyomozásról...

A kormány, vagy az illetékes szerv abban hibázott, hogy az épületek ellenőrzési körét elvette a tűzoltóságtól... Sajnos a történelem során volt már példa arra, hogy a megzavarodott tömeg eltaposott jónéhány embert... Szerintem örüljünk annak, hogy csak három áldozata lett az esetnek, hiszen jóval több is lehetett volna... Ezzel nem azt akartam mondani, hogy a három kevés, mert az egy is sok lett volna, és sajnálom őket így ismeretlenül is, mert tutira nem ezt érdemelték...

De itt nem a médiatörvényt kellene felülvizsgálni, hanem az építési, és fenntartási engedélyeket... Mert ezt is el lehetett volna kerülni, ha lett volna rendes kiürítési terv, elég vészkijárat, meg normális személyzet...

2011. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

22:57

Nem tartom kizártnak amit mondasz, csak kezd nagyon zavaros lenni a dolog!

Eddig nekem úgy tűnt, a médiatörvényt amiatt támadja az ellenzék, mert féltették a fölötte levő hatalmat, amit gyakoroltak is az elmúlt 8 évben! De mi értelme lehet elhallgatni egy tragédia pontos körülményeit?

2011. jan. 17. 23:06
 9/43 szamóca. ***** válasza:

ez a része nekem is ködös. jobbosok állítják hogy azért mert cigányok voltak a szurkálók. ez is egy opció. vagy csak szimplán a tömeghisztéria elkerülése végett- végülis az egész médiatörvény elvileg ezért van. Nem akarják hogy túl sok rosszat halljon az átlag ember, mert még a végén rájön hogy sz* országban élünk.

egyébként igen, zavaros. nagyban megnehezíti a megértést hogy a "szemtanuk" szájából sem ugyanaz a történet halltaszik, így az egész egy nagy kavalkád.

2011. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 szamóca. ***** válasza:

egyébként nem azzal van a probléma hogy a folyamatban lévő nyomozásról nem adnak ki infot. A botrány abból indult ki, hogy mondtak valamit, majd azt törölték szőrén szálán eltűntették, most mást állítanak és azt tagadják. + a hozzászólásokat is letiltották, ami az embereknek nyilván nem tetszik, mert alapvetően gyanus hogy miért is nem mondhatják el, mi történt ha nem akarnak semmit eltitkolni?

persze látok benne logikát hogy mirét is nem, mert ők is mindenfélét beszélnek.

2011. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!