Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhiszitek a west balkános...

Elhiszitek a west balkános tragédiáról hogy ott taposás történt?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek ebben a tömeg pszichozisos baromságban!Jó pár koncerten voltam már,ahol ennek a tömegnek a háromszorosa volt.És volt hogy mellettem volt tömeg verekedés és mégsem pánikolt be senki és indult el a kijárat felé!Ott valaminek történnie kellett mindenképpen,mert csak úgy nem pánikonak be az emberek!Ugye ott van az a verzió,hogy valaki elkiáltotta magát hogy késelés,ahol ilyen hangerővel megy a zene még a melletted álló kiabálását sem hallja az ember!Lehet tényleg késelés volt és attól pánikoltak be?Vagy mégis miért?Lehet hogy a 2 szerencsétlen lányt eltaposták,de annak hogy bepánikolt mindenki,valaminek történnie kellett hogy 3000 ember így pánikba essen.Mégis mi?Lehet hogy elötte tényleg késelés volt és azért pánikoltak be?A 3. áldozat körülményeiről még mindig nem beszéltek!Miért nem?Sokáig a nevét sem lehetett tudni!Miért nem hisznek a sok szemtanunak akik állitják hogy márpedig láttak kést egy ember kezében és többen látták az egyik lányon van egy nagy vágott seb!Úgy nem lehet eltaposni senkit hogy széthasadjon a bőre!Több oldalt végig olvastam a neten ahol sok blog bejegyzésben állitják hogy márpedig láttak késes embert és vágott sebet!Akkor most mi is van?
2011. jan. 19. 15:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Simán elhiszem. Tömeg pszichozist emeleggettem pont a témával kapcsolatban,pedig én nem is hallottam róla,hogy bárki más felhozta vona ezt. Aki volt a tüzijátéknál az mesélhet. Hidd el túl sokat hiszel az emberekről.
2011. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
*emlegettem
2011. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%
Nem! Késelés volt az biza.RIP a lányoknak.:(
2011. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
49%

"!Úgy nem lehet eltaposni senkit hogy széthasadjon a bőre!"


Ekkora hülyeséget hogy állíthatsz? Semmi ismereted nincs dolgokról!Annyi eszed sincs hogy tavaly egy ilyen tömegtaposásban 26-an haltak meg és rengetegen sérültek meg!Ennyit se tudsz és állítod az agyrémeidet?

2011. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Ekkora hülyeséget hogy állíthatsz? Semmi ismereted nincs dolgokról!Annyi eszed sincs hogy tavaly egy ilyen tömegtaposásban 26-an haltak meg és rengetegen sérültek meg!Ennyit se tudsz és állítod az agyrémeidet?



Én nem állitottam semmit!Csak annyit kérdeztem hogy elhiszitek e?Akkor ezt mond meg nekem hogy 3000 ezer ember mitől pánikól be?A semmitől?Nem mondtam hogy késelés,csak annyit mondtam hogy ott valaminek történni kellett!Magától nem szokott kitőrni ekkora pánik!Voltam már jó pár fesztiválon és koncerten ahol ennek a tömegnek a 10 szerese de bolt hogy 20 szorosa volt és elől a dühöngőbe tömeg verekedés volt és mégsem futott el mindenki fejvesztve,peddig az aztán nem volt semmi!Én inkább szószerint ledermedtem!

2011. jan. 19. 15:45
 6/32 anonim ***** válasza:
69%
Tudod én voltam nyomozó! Neked fogalmad nincs a szemtanúkról!Fogalmad nincs arról hogy 5-en ugyanabból a távolságból ugyazazt az eseményt tízféleképpen állítják? Fogalmad nincs a pszichózisról egy tömegben!
2011. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Akkor a kérdésem az,hogy mi váltotta ki a pánikot????????
2011. jan. 19. 15:48
 8/32 anonim ***** válasza:
93%
Ha valóban nem taposás történt, hanem súlyosabb dolgok-akár késelés, akkor mi érdeke lehet a médiának vagy a rendőrségnek azzal, hogy eltussolja? A médiának-például- sajnos az a legnagyobb sikerélmény, hogy minél véresebben tálalja a szerencsétlenséget. Mindenképp kiderült volna, ha nem úgy történtek a dolgok, ahogy a sajtó leírta.
2011. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Te voltál a nyomozó??Vagy elhiszem vagy nem!Nem az a lényeg hogy ki volt a nyomozó!Az a lényeg hogy a 3000 ember közül egy sem tudja hogy mitől pánikoltak be???Érdekes!Vannak szemtanuk és akik meséltek a dologról,mégse hiszi el nekik senki,csak hülyének nézik őket!Amúgy miattam lehetnél a pápa,leszarom!De még mindig nem tudni hogy ki miatt halt meg 3 ártatla lány!Ez a szomoru!
2011. jan. 19. 15:52
 10/32 A kérdező kommentje:

Itt az a lényeg hogy ki miatt tört ki a pánik és ha taposás volt,akkor kitaposta agyon szegényeket.És ki az aki nem segitette fel őket?Amúgy láttam felvételt a helyszínről amikor jött le egy srác rögzitett vagy 6 percet az eseményekből!Ott minden volt csak nem nyomorgás!Egy lány úgy jött le hogy telefonált közben!Az emberek között légüres tér volt!Egy két ember között még elfért volna vagy 2-3 simán!



http://www.youtube.com/watch?v=maVbtmRxf_k&feature=related

2011. jan. 19. 15:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!