Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig nagyon magas a...

Még mindig nagyon magas a Fidesz támogatottsága?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 16:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2011. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
ezen az oldalon biztos nem!
2011. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Igen, csak azt is tudni kell, hogy a támogatóik nem szabad akaratból támogatják a Fideszt, hanem birkizmusból!
2011. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem csak hogy magas, hanem toronymagas. Emlékeztetnék arra, hogy a fülkeforradalmi választásokon a FIDESZ listán "csak" 53 %-ot kapott, ami a jelenlegi felmérések szerint 65 felett jár.


Azt azért hozzátenném, hogy a bizonytalanok vagy a nem szavazók aránya ma 43 %, akikből azért egy bő 10 % biztos szavazna, és ez módosíthatja a képet egy valós választáson. A másik meg az, hogy szerintem ebben a hegemón hatalmi berendezkedésben, ami nálunk kialakult, már erőteljesen megjelenik az igazodási kényszer. Úgy érzik az emberek, jobb, ha a közvélemény-kutatónak a FIDESZ-t mondják be, mert sose lehet tudni... Kubatov a saját bevallása szerint minden tud! Én se vagyok fideszes, de ha megkérdeznék tőlem, valószínűleg ezt mondanám, hogy igen, vagy esetleg azt, hogy nem tudom.


És még azt sem árt tudni, hogy a következő választás már nem lesz olyan mint eddig volt. Aránytalanabb lesz a választási rendszer, ami nyilván a domináns FIDESZ-nek kedvez. átszabják nekik kedvező módon a választókerületek határait, szavazati jogot adnak a külföldön élő magyar nemzetiségűeknek, és még ki tudja miféle trükkökkel bebetonozzák a hatalmukat, ahogy Mikola úr 2006-ban előrevetítette.

2011. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Fidesznek még sosem volt támogatottsága, miért épp most lenne?
2011. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Igen, mert nagyon sokan úgy vannak vele, hogyha a szar és a kevésbé szar közül kell választani, akkor a kevésbé szart választják.
2011. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén remélem, hogy igen. (Természetesen tudom, hogy a véleményem miatt le fognak pontozni.)
2011. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%
17.58: És mivel varázsolt ennyire a FIDESZ?
2011. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
IGEN!!!!!!
2011. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Még jó!és az is marad reméljük!jöhet a lepontozás
2011. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!