Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme ennek az Elvis...

Mi értelme ennek az Elvis térnek? Te, hogy gondolod helyes ez?

Figyelt kérdés
Kíváncsiság... :D
2011. márc. 4. 19:41
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
0%
Én bírom, szerintem jópofa.
2011. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
80%

Semmi. Baromság. Van millió meg egy magyar ember, akikről el lehetne nevezni.


Ennyire nemzeti ez a kormány...

2011. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy szembeköpjük magunkat ezzel....
2011. márc. 4. 19:50
 4/46 anonim ***** válasza:
81%
Pont olyan mint a Chuck Norris-híd...
2011. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel terelik el az emberek figyelmét az ország sorsáról -.-
2011. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 BeerHunter ***** válasza:
22%

Furcsának furcsa, majd megszokjuk.


Ne felejtsük, hogy miért akarnak tisztelegni:

Több mint 26 millió svájci franknyi segítséget kapott az ország Elvis '57-es tv-s szereplése/előadása után.

2011. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem, mi bajotok van. Kit zavarna, ha egy kereszteződés ezentúl Elvis tér lenne? Gyakorlatilag semmibe nem kerülne, a külföldi turisták meg mehetnének fotózkodni. Ráadásul még az ok is megvan az elnevezésre. Miért kell mindent utálkozva és gúnyosan fogadni?
2011. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
12%

"Ezzel terelik el az emberek figyelmét az ország sorsáról"


Ezt fejtsd ki, kérlek. Ha elneveznek egy teret Elvisről, akkor a 10 millió ember azt fogja hinni, hogy na itt minden rendben van? Ne vicceljünk.

2011. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
81%

egy ilyen helyet sztem hülyeség ennyi év után átkeresztelni.

tény, h a rendszerváltáskor egy halom szoci nevű teret és fontos utat átkereszteltek, de a Moszkva, az Moszkva. én csakazértse fogom máshogy hívni, akárhogy nevezik majd el. persze, van egy szoci felhangja, de alapvetően mégis csak egy város, hiába jelképez más dolgokat is.

nem mellesleg egy vagyonba kerülne ez az egész, mert nem elég, h lecserélik a táblákat. az ott lakó emberek lakcímkártyája, az ott székelő cégek társasági szerződése, az ott áthaladó vagy végállomásozó buszok és villamosok táblája. ez mind mind költség.


a kedves honatyáinknak inkább azon kéne elgondolkodni, hogy miért van még manapság is annyi Ságvári Endre meg Szamuely Tibor, valamint Rózsa Ferenc utca. na ők nem elég, h komcsik voltak, még köztörvényesek is.

a csóri Moszkva tér meg nem sok embernek ártott...


komolytalanul hangzik az h Elvis Presley tér. másfelől pedig tényleg van egy halom más nagy magyar ember, akikre büszkék lehetünk, és inkább abból a repertoárból kéne választanunk.

na meg az embereknek még 10 év után is az jönne a szájára, h találkozzunk a Moszkván.

én pl manapság is hallom hogy egyeseknek a Felszab tér szerepel a szókincsükben Ferenciek helyett, az Osztyapenkó már rég elment nyugdíjba a szoborparkba, de mégis úgy hívjuk a csomópontot ott a Budaörsi úton.


NEM, nem pártolom, helytelenítem, ellene vagyok, tiltakozom! :D

2011. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
73%

20:10

Nem arról van szó hanem hogy több napja ezzel foglalkozik pl. az RTL híradó,az első hírek között szerepelt.Ki a franc kíváncsi erre?Figyelemelterelés felsőfokon.

2011. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!