Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Heller Ágnes miért hazudik?

Heller Ágnes miért hazudik?

2011. márc. 8. 19:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
44%
Erre csak azt tudom "válaszolni", amit Hiller: "Heller Ágnes esetében egy nemzetközileg elismert filozófusról, szaktekintélyről van szó."
2011. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%
"így beszéljenek róla"
2011. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%

Első vagyok.


Igen, köszi Helmet, erről elfelejtkeztem, elnézést kérek, mielőtt valaki megvádolna azzal, hogy meghamisítom Hiller magvas gondolatait az ügyről. :-)

2011. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Hellerke ott volt,csak háttal állt a rendőrkék lufit pufogtattak.
2011. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
69%

Hagyni kellet volna hogy a csőcselék szétverje az egész várost, külföldön ugyanezt csinálják az ilyenekkel. Morvai K. miért hazudik?

Mint olvasni lehetett a fidesz éles lőszert használt volna.

Ezek a bajkeverők most is kint vannak a különböző meccseken és metro vagy villamos kocsikat vernek szét.

2011. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

Aki ilyet állít, mint Heller Ágnes, az vagy teljesen hülye elmebeteg, vagy nagyon be van rúgva.

Na, mármost hogyha Heller Ágnes egy "nemzetközileg elismert filozófus", akkor semmiképpen nem hülye elmebeteg.

Következés képpen szerintem nagyon be volt rúgva.

2011. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, hogy H.Á. mit látott-hallott. Én azt láttam, hogy a bűnözők, akiket felszólítottak, hogy húzzanak el balra, elmentek a tv-székházhoz, zárás után nyitották a büfét, kiették az árut, törtek és zúztak. Azt sem tudom, hogy ki nevezte először ezeket a sza rháziakat csőcseléknek, de ő mondta az igazságot.
2011. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
40%

Morvai hazudik,nem Heller Ágnes!

A rendőrség nagyon is kesztyűs kézzel bánt azzal a csőcselékkel!

Lehet tüntetni,tiltakozni bármi ellen,de tisztességes állampolgár nem veri szét a várost,nem gyújta fel a másik ember autóját,nem veri be a kirakatokat stb. Ha a rendőrség felszólítja őket,hogy menjenek haza,akkor hazamennek és nem a csőcselékhez csatlakoznak.

2011. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
54%

Kezdjük ott, hogy ez arra a beszédre volt válasz, amikor Morvai azt mondta, hogy itt 2006-ban olyan állapotok voltak, mint most Líbiában. Ne a magyar feliratot olvassátok, hanem Heller beszédét hallgassátok. Erre igenis jogos válasz, hogy itt senkit nem kínoztak meg (úgy, mint Líbiában), senkit nem lőttek le (úgy éles lőszerrel, mint Líbiában). Környezetéből kivéve egy szöveget eléggé meg lehet változtatni az értelmét...


De igen, ha valaki úgy akarja, akkor lehet úgy értelmezni, hogy "senkit nem lőttek meg", akkor egy kalap alá esik a gumilövedék meg az éles. Vagy a videóban oly gyakran mutogatott könnygáz kilővése. Még ha ez szerintem nem is igaz.

2011. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
66%

"Lehet tüntetni,tiltakozni bármi ellen,de tisztességes állampolgár nem veri szét a várost,nem gyújta fel a másik ember autóját,nem veri be a kirakatokat stb. Ha a rendőrség felszólítja őket,hogy menjenek haza,akkor hazamennek és nem a csőcselékhez csatlakoznak."

- Ez a Fidesz álláspontja is, a MOSTANI tüntetésekről.


Érdekes, akkor valahogy nem ezt hangoztatták...


De mint tudjuk, semmi nem idéz elő gyorsabb amnéziát egy politikusnál, mint a megválasztása. És ez sajnos az ÖSSZES magyar politikusra igaz.


Pedro

2011. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!