Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akárhová nézek mindenütt a...

Akárhová nézek mindenütt a cigánybűnözés a téma. Megnövekedett a cigánybűnözés, cigány elkövetők. A magyarbűnözés nem növekedett meg?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a könyökömön jön ki a sok duma, nem dumálni kéne róla,hanem megoldani. Ja! Össze kéne számolni a romák által és a nem romák által okozott károk értékét,vajon melyik enikum hozzátartozói loptak többet? Elismerem, rengeteg a gond a romákkal, de ez már túlzás!
2009. febr. 20. 15:57
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
79%
Miskolcon elmondták a statisztikát, lett is balhé belőle! És meg fogják próbálni megoldani is, csak az a baj, hogy az én adómból és senki nem kérdezi meg, hogy én akarok ezért adót fizetni!
2009. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Onnan a kényelmes székből könnyű beszélni, ha élnél két hetet Borsodban mindjárt nem lennél ennyire felháborodott. Ja és van róla statisztika, nem idei de érdemes utánakeresned.
2009. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
61%

Nincs cigánybűnözés! Hogy mondhatsz ilyet? Nem cigányozhatod le, csak ha annak vallja magát, s csak akkor vallja annak magát, ha az neki jó...


Túlfújják, ez tény. De engem is zavar, hogy pl. ma is állt néhány érdekes egyed a patika előtt, és sorsolták hogy ki vegyen fecskendőt, tűt, mert a többi már megvan... És lehet hogy én élek rossz környéken, de ahányszor zaklattak, ahányszor megverték a barátaimat, ahány késelés volt a faluban, ahány pedofil... Ezért vannak sokan felháborodva, mert ahol olyan a környék, ott ez az arány, és nagyon hangosak akik elszenvedik.

2009. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
99%
A cigányok loptak többet. Pont. Szeretettel meghívlak egy másfél hónapos borsodi túrára.
2009. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Most nem kell mellébeszélni! A kérdésben ott a válasz! Ráadásul nem is kérdés, hanem kijelentés, ha jól olvasom...
2009. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Méghogy nincs cigánybűnözés...röhögnöm kell! A cigányok lopnak, csalnak, lefizetnek rendőröket, lányokat futtatnak, uzsorakamatra adnak pénzt, betörnek, megfélemlítik az embereket, csak úgy kedvtelésből ölnek (Lásd. szegény Marian Cozma esete)soroljam még!?


A mi falunkban 2 hét alatt 3 eset is volt, amit cigányok követtek el: 3 betöréses lopás, az egyiknél pedig súlyosan megsebesítettek egy idős nénit is!!!

Annak aki azt mondja, hogy nincs cigánybűnözés, kérem jöjjön ide közéjük, éljen velük egy helyen, majd megtudja mi az!! A saját házamban, portámon rettegnem kell hogy mikor törnek be, visznek el valamit, vagy sebesítenek meg! Ha pedig megpróbálom megvédeni magam, vagy az értékeimet még én leszek a bűnös, mert hogy jövök én ahhoz, hogy bántsak egy "megélhetési bűnözőt"! Mert e fogalom mögé bújnak és mindent ráfognak arra, hogy nem tudnak megélni! Hát talán tenni is kell érte!! Ingyen tanulnak, ingyen kapják a könyvet, ingyen étkeznek az iskolákban, mégsem tanulnak, nem szereznek szakmát, jó hogy munkát sem kap egy tanulatlan!

Itt jegyzem meg, hogy vannak kivételek, akik kitörnek, akik nem azt az utat választják, hogy "majd szül az asszony vagy nyóc gyereket, oszt majd megleszünk"! Meg sem próbálnak beilleszkedni és normális társadalmi értékek szerint élni!

Én az előbbieket romáknak hívom, de az utóbbi csak egy mocskos cigány!

Ha én cigánynak hívom, már rám fogják, hogy rasszista vagyok, de kérdem én, amikor ő azt mondja rám, hogy paraszt vagy gádzsó, akkor ő mi??? Igenis tiszteljen, mert ha én "hülye paraszt" nem lennék, nem kapna segélyt, meg családit sem! Akkor leshetne!

2009. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a helyzet,igazatok van. Istenem, hová fajul még az ország helyzete?
2009. febr. 20. 17:44
 8/32 anonim ***** válasza:
97%
Mellesleg az első válaszolónak nagyonis igaza van, kéretik nem lepontozni az ilyeneket.
2009. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap volt a mi városunk a hírekbe.(makó)megverték a cigányok az igazgatót.
2009. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
hidd el elég megdöbbentő számokat kapnánk, hogyha a roma származásúak által elkövetett bűncselekményeket és a magyarok által elkövetett bűncselekményeket a két faj terjedelmével egyenes arányosságban százalékolnánk... de ezt nem tudjuk megtenni, mivel nem tudjuk pontosan a cigányok számát az országban... de az tény, hogy több bűncselekményt követnek el, mint magyarok...eddig engem a vonaton 2x próbáltak megerőszakolni és 1x kirabolni (ha nem adod ide a pénzt/telefont,kicsinálunk).....ebből 3 alkalommal cigányok voltak....azt ne mond már, hogy csak rám vannak specializálódva...
2009. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!