Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lemondatnád azokat a FIDESZ-es...

Lemondatnád azokat a FIDESZ-es képviselőket (Szabó Zsolt, Papcsák Ferenc), akik jogtalanul vettek fel 500-600 ezer forintos költségtérítéseket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Alapvetően egy szemforgató, álszent hülyeségnek tartom ezt az egész limitet. Ne a képviselőinken akarjunk spórolni.
2011. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem inkább visszamenőlegesen fizessék vissza :)

Ja, és ha lehet, ne a pártkasszába.

2011. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Ezért mindnek levágnám a ball kisúját aztán a következenél szépen haladnánk jobbra
2011. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha jogtalanul vették fel akkor az sikkasztásnak számít.Mit kapna egy átlag polgár sikkasztásért?Minimum 2 évet és az összeg visszafizetését.Ez lenne a megoldás.


dubiis libertas-nak


Akkor kin spóroljunk?Még egy bőrt nem tudunk lehúzni a kisemberről.

2011. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

19:34


Hát ha már a képviselőinken nem lehetne (bár speciel én sem értem miért), akkor például az új SS, vagy inkább Gestapon (akik nem értenék a Terrorelhárítási központról van szó) bőven lehetne. Ugye ők most kaptak újabb 800 millió Forintot arra, hogy jobban megvédhessék Pintért és Orbánt (bár nem értem miért, ha az ország 2/3-a velük van :) ). Feltételezem, kevesen tudják, hogy a Pest megyei önkormányzat pont ugyanennyivel tartozik a konyháknak, ami miatt nem kapnak a kisiskolások ebédet. Ha már mindenképp el kell költeni azt a 800 milliót (spórolós kormány), akkor te is az előbbit választanád?

2011. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:40


Hidd el én is a kisiskolások étkeztetését támogatnám.

2011. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Le velük!


Nekem is vannak költségeim, azt ki téríti meg?!

2011. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

A válasz írója 46%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:27


Ne a képviselőinken akarjunk spórolni :DDDDD Mondd, te teljesen degenerált vagy?

Egy fostos Magyarországon, ahol van 10 milliónyi rabszolga eltartunk 386 -többségében naplopó- képviselőt. Az egész amerikai szenátusban, kongresszusban, stb. nem dolgoznak ennyien, te liberális váladék, te genny.

2011. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lemondatnám őket és legalább egy évig csak minimál bérért dolgozhatnának,valamilyen fizikai munkát. Természetesen a jogtalanul felvett pénzt kamatostól visszafizettetném velük.
2011. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Papcsák ugye az ELSZÁMOLTATÁSI kormánybiztos? És ő akar elszámoltatni másokat? Őt vajon ki számoltatja el??? Vagy rá nem vonatkozik - a becsületesség sem?
2011. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!