Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mandiner.hu milyen beállítot...

A mandiner.hu milyen beállítottságú?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

MSZP-s. Ahhoz nincs benne elég Izrael és cigány szapuló cikk, hogy Jobbikos legyen.


"Ha az új alkotmány lesz a magyar politika egyik vízválasztója, az már-már polgárháborús állapotokba taszítja ezt az országot."

2011. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
jobboldali.
2011. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Óh, te jó ég, na így döntsem el XD
2011. ápr. 14. 17:36
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

erősen kormány kötődésű.


a beállítottsága az éppen aktuális kormány álláspontot tükrözi.

nem véletlen, h a főszerkesztő üzemelteti az orbanviktor.hu-t is...

2011. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Te miről beszélsz előző? A vélemények menüpont alatt minden második vélemény ellenzéki.
2011. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

nem vagyok rendszeres olvasója, de úgy láttam, mikor néha odatévedtem, hogy már a választások előtt is elég világosan jobbos volt.


Amúgy találtam egy ilyet, hogy csináltak egy felmérést, hogy az olvasótáboruk milyen beállítottságú, meg őket milyennek tartják, még 2010 márciusából.


[link]

2011. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Az oldal jobb szélén Gyurcsánytól kezdve a Magyar Nemzeten át a Magyar Hírlapig linkel cikkeket, így nehéz megmondani első ránézésre, de ha már Gyurcsányt linkel, szerintem mszp-s.
2011. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Az oldal jobb szélén Gyurcsánytól kezdve a Magyar Nemzeten át a Magyar Hírlapig linkel cikkeket, így nehéz megmondani első ránézésre, de ha már Gyurcsányt linkel, szerintem mszp-s."


húha, ez aztán a megbízható eldöntési módszer. Tuti sokkal jobb, mint az olyan elavult vajákosságok, mint mondjuk olvasgatni a blogot...

2011. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Akkor ez egy jó portál, ha nem lehet eldönteni, hogy milyenes. Párszor voltam ott, de nem nagyon ragadtam ott. Most megint benézek.
2011. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a legnépesebb csoportot célozza meg : a mindig elégedetlenkedőket. Ez lehetett választások előtt Fidesz párti míg most valamelyik ellenzéki.
2011. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!