Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A társadalom mely rétegeit...

A társadalom mely rétegeit fogja kicsinálni hidegvérrel a Fidesz a ciklus végéig?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy offenzív támadást indított a Fidesz mindenki ellen, aki nem jómódu már ma is.
2011. ápr. 14. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
A még megmaradt középosztályt (amiből nem sok maradt), illetve a szegényebb rétegeket.
2011. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
A saját klientúráján kívül mindenkit.
2011. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
a gyakorikérdések idióta kérdezőit.
2011. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Az ország kétharmadát. De az is lehet,hogy a gazdagok egyrészét is.
2011. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
ma 21:24- gondolom akkor te is idióta vagy!
2011. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

""a gyakorikérdések idióta kérdezőit.



Te kis seg,lukszájszagú i a F kell személyeskedni?


Én feltettem egy kérdést, te meg válaszolsz ha akarsz.

Ki a F nak képzeled te magad?


Vagy nem itt élsz?

Esetleg a törvényeket a véletlen alkotja és nem a Fidesz?


Legyél fanatikus Fideszes, kit érdekel!

De ne személyeskedj, ha csak arra vagy képes.


Látod pontosan a te eseted mutatja meg, hogy mi az amit a Fidesznek a neve mellé lehetne írni mint pozitívum.

A semmit. És ez a baj, hogy a semmivel nem lehet érvelni, csak közönségeskedni!

2011. ápr. 14. 21:50
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkit akinek a fizetése nettó 300 ezer alatt van és nincs legalább 1 gyereke.
2011. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

Rossz a kérdés.

Magyarországon a baloldal csinálta ki a középosztályt, azt a réteget, akik az adóikból eltartják az országot. Ezt a középosztályt próbálja a Fidesz felemelni.

Relatív rosszabb helyzetbe fognak kerülni a nem dolgozók, és az adócsaló gazdagok, de csak azért, mert eddig túl jó dolguk volt. (A tévedések elkerülése végett: nem azok a gazdagok, akik magas jövedelemért dolgoznak legálisan, sok adót fizetnek, és az egykulcsos adó kedvezően érintette őket, hanem az adócsalók. A magas adók miatt eddig szinte bármiből meg lehetett gazdagodni az országban, ha nem fizették be utána az adókat.)

Röviden a terv lényege az, hogy a nem dolgozókból dolgozók legyenek és az adócsalókból adófizetők, tehát a középosztály szélesedjen. Ehhez csak annyi kell, hogy csökkentsék az adókat amennyire csak lehet, és a vállalkozók munkahelyeket hozzanak létre.

2011. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

22:01

Ebből eddig azt látom, hogy kevesebb pénzt kapok, ketten az ismeretségi körből utcára kerültek és eltelt 1 év.

Nem szoktam elhamarkodottan ítélni, de tényleg 1 új Magyarországra ébredtem 1 éve...

2011. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

22:01

Bárcsak neked lenne igazad! Én azonban eddig semmi jelét nem látom, hogy bárkit is "visszavezettek" volna a munkába. Sokkal inkább az ellenkezője látszik.

2011. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!