Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól élnek a magyarok ugye, ha...

Jól élnek a magyarok ugye, ha vasárnap a Római parton nem férek el a biciklimmel a rengeteg méregdrága kajákat és italokat fogyasztó emberek között? Jól csinálja akkor a Fidesz a dolgát, nem? Nincs itt válság.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 17:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Magyarországon tényleg viszonylagos jólét van, viszont ez nagyon kis részben köszönhető a jelenlegi Fidesz kormánynak, sok tényező befolyásolja a dolgot: földrajzi elhelyezkedés, mentalitás, kormányok intézkedéseinek hatásai stb.

Válság pedig van, mert régebben az emberek még jobban éltek, azért sírnak most.

2011. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Kaviárt esznek?


Mert ha éhesek vagy szomjasak mit csináljanak?

2011. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

A volt keleti országok közül csak Csehországban van nagyobb jólét, mint Magyarországon.


Aki azért hőbörög, mert Magyarországon szerinte nincs jólét az még egyszersem járt Nyugaton és még mindig a Kádár-korszakbeli álomkép van a fejében a Nyugatról, valamint nem járt még Keleten, és nem tudja, hogy mennyivel jobban él, mint egy átlag ukrán, orosz, kínai.

2011. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

"Kaviárt esznek?"


Svájcban, Kanadában, Svédországban meg ilyesmi helyeken is csak azok fogyasztanak rendszeresen kaviárt, mint akik Magyarországon, Ukrajnában és Lengyelországban megengedhetik maguknak, szóval kár ilyen idejemúlt, kommunista hőzöngésekkel előállni.


Neked is a legnyugatabbi hely ahol eddig voltál mindenbizonnyal Szombathely, Szentgotthárd, esetleg Hegyeshalom volt....

2011. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!

Az zavar,hogy kinézetre ezeknek az embereknek a többsége pofázik a boltban a pénztárnál,ha 2 percet várni kell,itt meg órákig elücsörögnek a drága kaják felett,ahelyett hogy otthon főznének valamit.

Ezek az emberek azok,akik a piroson átmennek,a metróra futnak,de itt ráérnek.

Biciklizni voltam,mert sportolni akartam,de a biciklis úton mentek ezek az emberek négyen-öten,tehát viselkedni sem tudnak.

És hiába voltak finom illatok,megálltam hogy ne szórjam a pénzemet el,inkább itthon megettem a tegnap megcsinált kaját.

Tehát ne panaszkodjanak se a kormányra,se a hitelekre,munkanélküliségre, semmire..

2011. ápr. 17. 18:03
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert találtál 4-5 ilyen embert már mindenki egyből tele lett pénzzel?Idióta.
2011. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
Ez csak annyit bizonyít, hogy akik a Rómaira kijárnak, azok jól élnek. Nem minden magyar butapesti.
2011. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Te sem lehettél még sok helyen piciny életedben:


Azért mert találtál 4-5 ilyen embert már mindenki egyből tele lett pénzzel?Idióta.


Szerinted ez a válasz nem hasznos.

2011. ápr. 17. 18:36
 9/22 anonim ***** válasza:
Én elismerem hogy jól élek, sokan Magyarországon biztos nem élnek jól, de más problémája engem teljesen hidegen hagy. Nem érdekelnek más emberek. Én csak magammal törődök.
2011. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!Na ez az!Tőled csak tanulni lehet!Irigyellek,amiért ezt meg tudod csinálni,én is próbálok nem foglalkozni másokkal,de annyira feldűhített amit ma is láttam,meg általában az emberek viselkedése undorító.Se közlekedni nem tudnak,se alkalmazkodni,se semmit.

Egyenek a Római parton,igyanak részegségig,de utána a Fókusz ne a munkanélküliségről szóljón,engem meg ne hátráltassanak a bicikli úton a össze-vissza közlekedő emberek(?).

2011. ápr. 17. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!