Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz legújabb terve: 5 és...

A Fidesz legújabb terve: 5 és fél napos munkahét,12 órás munkaidő. Vélemények? Még ezt is van képük meglépni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 08:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Miért, mit teszünk ellene? Semmit! Akkor van? Igen!


Felülről a politikusaink, alulról a cigányaink molesztálnak minket. Ez így nagyon fasza. -.-'

2011. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen van képük.. és sajnos meg is lépik a sok más kedvezőtlen intézkedéssel együtt.

Müszakpótlék, túlórapótlék, szombat - vasárnapi munka esetén eddig fizetett juttatások min-mind mennek a lecsóba. A hatása: több munka és ezért kevesebb nettó bér.

2011. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Érthetetlen.

Én soha nem személyesnek kezelem a kérdéseket, de amit a fidesz csinál az közgazdaságilag is baromság. " már sokadjára" Egyszerüen leértékelikmégjobban a munkaerőt, és kiszolgálják a tőkét. Ebben miajó a magyaroknak, és ezt hogy akarják kommunikálni?


Pontosan a válság miatt mindenütt csökkentettéka munkaidőt, hiszen kevesebb a fogyasztás.


Ez a törvény = munkaerő leértékelődés és infálódás.

Illetve a magyar társadalom 80% ának a méllyebbre ásása!

2011. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Forrás?
2011. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Reggel hallottam a rádióban. Komolyan ezek a kormányok egymást múlják felül magyarellenességben. Azt akarják,hogy minden fiatal kimenjen külföldre? Ez az ország egyre élhetetlenebb.
2011. ápr. 27. 09:19
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem, hogy bárkit is rá tudnának venni arra, hogy szombaton is dolgozzon. :) Nem vagyunk mi olyan népség!
2011. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

"""Nem hiszem, hogy bárkit is rá tudnának venni arra, hogy szombaton is dolgozzon. :) Nem vagyunk mi olyan népség!



Te hol élsz?


Mifelénk ha van elégmunka még szombaton is és vasárnap is nyomjuk, csak hogy legyen mit aprítani a tejbe és nem azért hogy autót cserélhessünk!

2011. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
Rávenni nem tudnának, de ha gyárban dolgozol, akkor örülhetsz, hogy azt mondja: gyere 12 órába heti hat napot, mert NEM LESZ MÁS!!!! Én is örülök hogy minimálbérért napi 8 órát egy helyben állva szerelhetek nő létemre, és KÖTELEZŐ túlóráim vannak... egyébként ezt sem fizetik jobban, mint a fenti tervezetet fogják...
2011. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Akinek nem tetszik a gyári munka elmehet maszeknak mint én tettem.Befektethetsz rahedli pénzt, h meglegyenek a gépjeid, eszközeid ,szerszámaid .

Ha jól megy akkor van 7 napos munkahetem, napi legkevesebb 12 órában és szabadidőmben intézhetem a vállalkozásom és a családom egyéb dolgait.Az egész csak azért, h ne parancsolgasson nekem senki , csak mindenki aki betéved hozzám kliensként és ha azt akarom, h elégedettem távozzon és küldjön még más klienseket is akkor nagyvonalúnak kell lennem ők pedig lehetnek kicsinyesek.Egyik kezembe jön a pénz a másikkal meg fizethetem amit kell és a végén számolhatom, h mi is maradt nekem arra, h elég vaj legyen a családom kenyerén.

Mások meg csak úgy kapnak, alanyi jogon.És ha nem kapnak eleget hőbörögnek, h nem tudnak megélni.

Az ilyen mint én ambícióból teszi a dolgát és tesz olyan kopást a szervezetére, h arra az esély, h egyszer még öreg legyen és nyugdíjas ,szinte semmi.

2011. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%

ma 09:09: "Forrás"

psszzt! ne zavard őket!!..most ugyan mivel töltenék ki a munkaidejüket a fideszgyülölők, ha nem lenne ez az ostoba hazug rágalom?

2011. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!