Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek csupán véletlen...

Szerintetek csupán véletlen az, hogy éppen most van a legtöbb roma probléma az országban, amikor a Fidesz az EU soros elnöke, és éppen a cigány kérdés van napirenden?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom szándékos időzítés ez az ellenzék részéről hogy lejárassa a Fideszt, lássa meg mindenki az EU - ban hogy képtelenek kezelni a cigány kérdést. A jobbik pedig ebben nagyon is partner.
2011. ápr. 28. 10:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%

Csupán véletlen.

Amúgy nem megoldhatatlan, csak munkát kellene adni nekik, nem segélyt.

2011. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
De hogy adnál neki munkát? Az nem megy el dolgozni. Ha elveszik a segélyt akkor majd elmegy lopni tőled meg tőlem. Meg ez nem fidesz lejáratás, csak egyszerűen eljött már annak az ideje hogy besokalltunk. Mi MAGYAROK.
2011. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem van 5 roma alkalmazottam, és semmi baj nincs velük, míg egy - két magyar valószínűleg rövidesen távozik az üzemből. És csak a jobbik színre lépése óta van ez a nagy cigány ellenesség. Én igazából ez felett nem tudok elsiklani.
2011. ápr. 28. 10:52
 4/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez milyen cég? Mármint a tied. Mivel foglalkoztok?
2011. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szomszédomnak is volt néhány roma alkalmazottja. Nagyon ügyes fiuk voltak. Aszfaltoztak, szépen dolgoztak, mindig időben megcsinálták a munkát igaz nap végére mind segg részeg volt de tényleg ügyesen dolgoztak.

Egyszer egy nap a szomszéd kezdet gyanakodni hogy nagyon sok aszfalt meg más anyag fogy el a munkák közben és utána járt. Ezek a drága ügyes fiuk nem csak a megadott utcákat aszfaltozták hanem minden második udvart egy két liter páleszért. A fickó csak úgy hozzávetőlegesen kiszámolta a tavalyi ebből származó kárt, hát egy szebb autó ára összegyűlt.

2011. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Igen kedves kérdező, engem is érdekelne az üzemed. Ha nem titok.
2011. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Gyerek gyárban vezető gondolom a kedves kérdező.A romák már perfekt módon csinálják a gyereket,míg a magyar lassan már azt sem tudja,hogyan is kell azt.
2011. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Leszokhatnátok már arról,hogy mindenért az ellenzéket hibáztatjátok. Orbán a viselkedésével,intézkedéseivel járatja le magát. Nem kell ehhez semmilyen ellenzék.

Ami a roma kérdést illeti: Semmit nem tett a helyzet normalizálása érdekében,hagyta a Gárda uódját lázítani,hogy a Jobbikhoz húzó jövendőbeli szavazók ne háborogjanak. Megvárta,amíg robban a bomba,és most kapkod.

A cigány kérdés megoldására pedig nincs semmi intézkedése. Munkát kellene nekik adni. De még a magyaroknak sem tud,akkor miről beszélünk?

Az sem igaz,hogy nem dolgoznának: Ha a Kádár-rendszerben még az asszonyok is dolgoztak,akkor most is dolgoznának.

2011. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Van 4 gyerekem, úgyhogy tudom hogy működik a gyerekgyártás. Építőipari vállalkozásom van, meg egy asztalos üzemnek vagyok a tulajdonosa. Az elmúlt több mint tíz évben nem tűnt el semmi, csak most, és azok pont nem a romák voltak, bebizonyosodott. Ugyanolyan tisztességesen dolgoznak és nevelik a családjukat, mint bárki más. Ha viszont így látjátok, akkor kár is beszélni erről, biztos véletlen egybeesés és csak én fogtam ki őket is.
2011. ápr. 28. 11:28
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"A cigány kérdés megoldására pedig nincs semmi intézkedése. Munkát kellene nekik adni. De még a magyaroknak sem tud,akkor miről beszélünk?

Az sem igaz,hogy nem dolgoznának: Ha a Kádár-rendszerben még az asszonyok is dolgoztak,akkor most is dolgoznának."


Hiába adnál nekik munkát mert nem mennek el dolgozni. A kádár rendszerben törvény kényszerítette őket és le is csukták aki munkát került. Őket ma sem lehetne szépszóval rávenni, hogy dolgozzanak.

2011. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!