Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem veszik észre a...

Miért nem veszik észre a magyarországi emberek, hogy külföldi politikusok szemében a jelenlegi miniszterelnökünk egy senki, és egyedül Orbán V. Az, akire normálisan néznek?

Figyelt kérdés
Nem az számít,honnan jön valaki,hanem hogy mit ért el.
2009. márc. 8. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem Orbánra sem néznek normálisan!Hisz egy normális, ép elméjű ötlete sincs semmire! Csak azt tudja hajtani, hogy ez nem jó, az nem jó, de egy megoldást sem tud, hogy mitől lehetne jó!
2009. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Orbán sem normális az eggyetlen épelméjü az Medgyesi volt kiis turták.És mit tudnánk tenni a jelenlegi miniszter elnök ellen?
2009. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a külföldiek csak röhögnek rajtunk, hogy 2 bolond így lóvá tudja tenni a népet, és a nép között csak kevés az okos, csak ez nem elég az üdvösséghez. Én jártam külföldön, nem csak a tévéből látom, és azért hallottam véleményeket, csak persze a média úgy ferdít, ahogy akar, a hülyék meg elhiszik :-)
2009. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Magyarországon viszonylag kevés ember gondolkodik, a legtöbb beéri kész szólamokkal, amiket hall valahol, és el lehet ismételni. Az eddigi válaszok ilyenek. Hát ezért nem veszik észre. Ahhoz saját értékrenddel és történelmi, politológiai ismeretekkel megtámogatott önálló vélemény kéne, ami itt ritka. A másik dolog pedig: senki sem szereti, ha kiderül, h' tévedett. Ez alapvető szociálpszichológiai tényt. Ezért foggal-körömmel ragaszkodik a hülyeségéhez, mert így kisebb konfliktust él át. Ezért születtek az olyan érvek, h':


1. Orbán Viktor csak a hatalmat akarja, sőt, király akar lenni

2. A Fidesznek nincs önálló véleménye, csak azt mondogatja, h' így nem jó semmi (nézni kéne parlamenti közvetítést, és akkor egyből látszik, h' ez nem igaz)

3. Egyik sem jobb a másiknál

4. Az ellenzék miatt nem tudott kormányozni az MSZP 7!!! éve

5. Gyurcsány próbál megoldást keresni a válságra (ezt olyan jól csinálja, h' mára gyakorlatilag vállalhatatlanná vált Magyarország)


Nincs türelmem tovább sorolni, mert csak felmegy a vérnyomásom. Kár, h' nem lehet a Gyurcsány hívőket az ország egyik részébe telepíteni, mi többiek meg élnénk a másik felében.

2009. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is járok külföldön,valóban röhögnek rajtunk,de Orbánt jobbnak tartják,és megbízhatóbbnak.

Miért nem látják be a magyarok,hogy a jelenlegi helyzetünkből egy kiút van?Veszítenivalónk már nincs.Nos?Ti mire vártok a pillanatnyi helyzetünkben?Ha vártok,az elhozza a megoldást?Mindenki csak magában dohog-tenni semmit nem tesz...én inkább megyek vissza külföldre,nekem nem érdemes itthon élnem.

2009. márc. 8. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező: Miért van az a gyanúm, hogy igen fiatal vagy...? Valószínűleg azért, mert ha nem lennél az, akkor emlékeznél rá: az EU-ba se vettek volna fel minket, ha annó Orbánt választják meg újra.


(Hogy jobban jártunk-e volna az EU nélkül, az már egy másik kérdés. Ezzel most csak arra akartam rámutatni, hogy róla mit gondolnak külföldön.)

2009. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
N). mert egy agymosott primitív nép vagyunk akik még mindig azt hiszik az van amit a tévében valaki mond és mennek utána,mint a birkák.tényleg az lenne a megoldás a Duna mentén kettéválasztani az országot! jobboldal ide baloldal oda és 5-év múlva megnézzük ki hova jutott.
2009. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
N).micsoda hülyeség az az eu-ba nem vettek volna fel minket,ha nem a feri a miniszterelnök. hát pont rólad beszéltem.
2009. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!