Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, honnan lehet...

Jobbikosok, honnan lehet tudni, azt hogy a Jobbik nem a Fidesz v. az MSZP bábja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 13:57
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

időközben számolni is megtanulunk, na de minegy

Annyit mondanék azért ha tényleg nem vagy az, akkor költözz külföldre, mert amit ilyen fejjel letettél az asztalra, az nem kell az országnak (ezalatt mondjuk fidesz szórólapozást értek)

ajánlom a közel-kelet országait

küldj képeslapot, vagy inkébb ne

és minden jót!

2011. máj. 7. 16:52
 22/56 anonim ***** válasza:
55%

Kezdetben valóban a Fidesz köpönyegéből bújtak ki, aztán a MIÉPhez pártoltak, és rájöttek, hogy ők sokkal jobban meg tudják sütni a pecsenyéjüket egyedül is. Be is jött nekik, senkinek sem a bábjai, saját zsebre dolgoznak ne félj!

Egyébként kezd elegem lenni Vona iszlám imádatából. Ez is egy dolog, ami számomra elfogadhatatlanná teszi őket!

2011. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
31%
A 48 miatt írtam véletlenül 28 - at, én sem vagyok tökéletes. Ha szórólapozással lehetne havi egy milliót keresni, hidd el én is azt választanám. Viszont így "kénytelen" vagyok két szabadalommal a hátam mögött egy száz fős gyárat irányítani, fejleszteni, és 300 ezer átlag nettót fizetni a dolgozóknak. Ja, és hogy ez neked még inkább ellenszenves legyen, külföldi az üzlettársam, a termelés kizárólag külföldre megy. Az hogy minden dolgozó magyar, akik között még romák is vannak, és biztos vagyok benne hogy jóval nagyobb tudással bírnak nálad, meg hogy Magyarországnak megy a hatalmas adó és járulék, az persze nektek nem számítana. Éves szinten több mint egymilliót utalok beteg gyerekek és állatmenhelyek részére, de ez sem számítana, igaz? Vagdalkozni tudtok csak, de neked továbbra is csak az marad. A jobbik csak azért jött létre, mert semmire nem mentek az életben, és ezért mindig bűnbakokat keresnek. Ez hol a kormány, hol a zsidók, hol a cigányok. Sajnálom őket, de őszintén.
2011. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
33%

"Én viszont továbbra is keresem a millióimat, és emellett én is nyugodtan alszom."


Már nem sokáig ne félj! Előbb-utóbb érted is eljön a fekete autó. Köztudott, hogy a pártok mindig a legnagyobb seggnyalóikat végzik ki először.

2011. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
65%

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:11


A kutya sem kíváncsi az élettörténetedre. Már leírtad ötezerszer.

2011. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

Hát ez tök úgy hangzott mint valami jófiús adakozás mögé bújtatott maffiahálózat leírása, az hogy ezzel hencegsz is csak azt bizonyítja hogy hüly e is vagy

én nem akarok veled vitázni de sajnos sok ilyen maffiózó van mint te, bár nagyrészük okosabb nálad

végsősorn egy egyszerűen megfogalmazott, nem túlkomplikált üzenetem volna neked, ami remélhetőleg eljut az agyadig, persze csak ha felolvastatod a titkárnőddel: Dögölj meg!

2011. máj. 7. 17:17
 27/56 anonim ***** válasza:
31%
Viszont kívánom neked is. Szerencséd hogy ez egy anonim oldal. Szeretnél te ekkora tudással élni ilyen életkörülmények között, vagy csak nálam dolgozni mint titkárnő havi 400 ezerért. Nektek akik munkával és tudással magasra jutottak, azok mind maffiózók. Nem kell mindig magatokból kiindulni.
2011. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
67%

Kopele: A párom gimnáziumi tanárnő, kitűnő eredménnyel végezte az iskoláit, lelkiismeretesen tanít. Szerinted nem érdemel többet 100 ezernél mert nem gyárban dolgozik, nem termel?


Szerinted nem érzi joggal, hogy a politikusaid az ország meglopásával őt személy szerint is meglopták? Csodálkozol, ha ezek után Jobbikos lesz?


Ja, vagy ne menjen senki tanárnak, aki nem vállalja a szegénységet? Undorító! (nem te, hanem aki ezt gondolja)

2011. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:

Akkora k'csögöt mint te, kopof'szomtudja

még meddig dicsekszel nekem az életrajzoddal

Kibszottul nem érdekelnek a millióid, tudom téged ez tesz boldoggá, és mindenkivel meg akarod osztani, h ez mekkora öröm

Én nem lennék se a titkárnőd (akit pénzért k'rsz) se a te helyedbe, de ha mégis ott lennék akkor megölném magam

2011. máj. 7. 17:31
 30/56 A kérdező kommentje:
összefoglalva ami vagy: öntelt, hencegő, hülye, maffiavezér, zsidó, strici, k'rva, gyermekkorában pedofília áldozatává vált, kisebbségi komplexusokkal küzdő, erőlködő vén f'sz
2011. máj. 7. 17:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!