Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, honnan lehet...

Jobbikosok, honnan lehet tudni, azt hogy a Jobbik nem a Fidesz v. az MSZP bábja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 13:57
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
63%

Előző vagyok, én nem dicsekszem a vagyonommal, tárgyaimmal, mert az nem tesz engem értékesebb emberré.


Mellesleg iPhone 4-esről pötyögök, biztos lehetsz benne, hogy nem vagyok lúzer, akinek nem jött be az élet. A különbség annyi, hogy engem érdekel az önhibájukon kívül szegények sorsa. Mert egyre több ilyen van.

2011. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
24%

"Szeretnél te ekkora tudással élni ilyen életkörülmények között, vagy csak nálam dolgozni mint titkárnő havi 400 ezerért."


Nem szeretnék, inkább agyonlőnélek, mivel mások kárára nyerészkedsz, tehát kiérdemelted a halált :)

2011. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
34%
Onnan lehet tudni, hogy az MSZP és a Fidesz nem égetné magát olyan bábokkal, mint Vona.
2011. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
56%
Onnan hogyha az lenne a Hatvannégy Vármegye Toroczkaival meg Zagyva Gyulával az élen hepajozna.
2011. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha az nyerészkedés ha valaki 400 ezret fizet ma Magyarországon miközben munkahelyeket teremt, akkor hát legyek az. Megint sikerült egy jót nevetnem pár szánalmas bunkón, de ez mindig így van. Hogy fel tudja húzni magát pár jobbikos köcsög, azért ez nem semmi. A szegények azért azok, mert semmihez nem értenek, vagy dolgozni nem akarnak. Olyan hogy a körülmények áldozata nagyon kevés van, a legtöbben maguk tehetnek a sorsukról. Mellesleg a 4 gyerekem és egy szépségversenyt is megnyert párom mellett, aki most 33 éves nincs szükségem a titkárnőm meg........További jó idegeskedést.
2011. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:

Haggyá már békén a családi sztorikkal

am gratula a p rosti feleségedhez te s trici

2011. máj. 7. 19:58
 37/56 anonim ***** válasza:
36%
Már megérte, egy jobbikos a plafonon. Ne irigykedj, lehet hogy egyszer neked is összejön egy jó nő az életedben.
2011. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:

ájjál le, büdös vén pedofil sz'r

nincs jobb dolgod


te kezdted az egészet azzal, hogy idejöttél dumálni, annak ellenére, hogy felfogtad volna, hogy nem neked írtam a kérdést

rögtön te írtad az első választ is

ilyen pofátlan szemetet mint te

nem írigyellek te kövér zsidó, a riban coddal együtt

2011. máj. 8. 08:31
 39/56 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagyok kövér, van egy úszómedencém, minden reggel ott kezdem a napot, majd a kis feleségem is becsobban egy kis "lubickolásra". Amíg a gyerkőcök felébrednek, mi már végeztünk is a reggeli mozgással. Most alszik mind, ezért megint van egy kis időm. És mit látok? Mr.Idegbaj újra írt. És milyen kulturáltan! Pont mint egy jobbikos.
2011. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:20


Tényleg meg foglak keresni és kivégezlek. :)

2011. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!