Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy itthon...

Miért van az, hogy itthon akik egyetértenek a Jobbikkal, vagy a nácizmussal, azok nagy része németül tanul vagy szereti Németországot, amikor a mai Németország pont hogy ennek szöges ellentéte?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy vettem észre, hogy akik itthon egyetértenek a jobbikkal, azok többnyire Oroszországot, Afganisztánt, Iránt, Kubát, Szomáliát és Észak-Koreát szeretik, akik meg egyet értenek a nácizmussal azok meg mindent gyűlölnek, ami nem magyar és váltig állítják, hogy Hitler imádta Magyarországot.
2011. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

14 :37 es vagyok.


Amugy kedves első válaszolo nem lehet beazonosítani igy egy dolgot.


Pl:Aki szereti a Pálmafát az nem biztos hogy szereti a Fidzsi Szigeteket.


nem mindenki jobbikos aki szereti kubát,vagy oroszországot!


Nem lehet hogy Szovjetuniora gondoltál nem Oroszországra?

(mert nem egy a 2 ő!)

2011. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ezt hogy állapítottad meg?
2011. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Mért van az,hogy aki kiírtaná a zsidókat,megsértődik ha rasszistának hívják vagy elmebetgnek? Mért van az,hogy aki a leghangosabban a kommunizmust szídja legszívesebben mindent államosítana? Mért van az,hogy a kivétel erősíti a szabályt? Mért van az,hogy magyarként egy magyar lemagyargyűlözhet? Akkor ki gyűlöl kit?
2011. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még németül tudó jobbikost nem láttam,azt tudom,hogy a párjuk kelet felé kacsingat,Mongólia,Pakisztán,Kína felé! Oroszország felé!
2011. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is jobbikos vagyok, bár tanulok németül, de ennek semmi köze a politikához, csupán az osztrák határ mellett lakom. :D Ja, és Spanyolországért vagyok oda. :) Amúgy szerintem az egész megfigyelésed téves. Ismerek jobbikosokat, de egyiknek sincs semmi köze Németországhoz, sőt nem is szeretik azt az országot.
2011. máj. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Jujj, kérdező, most az elevenemre tapintottál. Most jöttem rá, hogy nem is azért tanulok én németül, mert a cégemet megvette egy "szöges ellentétes" (szaros) német multi, és a munkakörömhöz kell, hanem a sötétben bujkáló hitler- és német szimpátiám miatt.


Habár... Ha volt is ilyen szimpátiám, azért a "der, die, das" problematikája kijózanított. Veled együtt már én is úgy érzem, hogy a német, aki ezt a nyelvet kitalálta, csakis egy velejéig aljas nép lehet, hitler pedig, aki nem átallotta nagy nyilvánosság előtt folyékonyan beszélni, egy briganti.

2011. máj. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdés egy hatalmas ostobaság. A Jobbikra szavaztam, de angolul és latinul tanulok, és most biztos elszomorodsz kérdező, de én sem vagyok odáig a németekért, mint ahogy ezt te szeretnéd beállítani. Ilyen alapon meg a baloldaliak becsókolnak Oroszország valagába, és Lenin búráját smárolják Moszkvában?
2011. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egyetértek a nácizmussal, tanulok németül, Hitler miatt kezdtem megszeretni a németet, és már 5-ös vagyok belőle.

És Németországot is szeretem.

Szóval a kérdezőnek részben igaza van..

2012. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!