Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megválasztanátok polgármestern...

Megválasztanátok polgármesternek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Gyárakat hoznák be a városba, hogy több munkahely legyen

Minimum 2 kutyafuttatót csinátatnék, mivel mindíg ellentétben állnak a kutyások/nem kutyások

Illetve ha a gazdasági helyzete helyreállna a városnak, a turizmust is fellendíteném!

Ha indulnék a választásokon (megfelelő mandátum esetén) kihangsúlyoznám, hogy nem fogok ígérgetni, csak azokat mondtam el, amit reálisnak tartok, amiket meglehet valósítani 4 éven belül!


2011. máj. 24. 16:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ugyanis máris ellentmondásba keveredtél, először is gyárakat hozol be a városba, aztán meg csak azt ígéred meg, ami reális. Gyárakat hozni nem lehet csak úgy egyszerűen, hogy na hozok, mert én vagyok a frankó gyerek.
2011. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
aztán miből? és milyen gyárakat?
2011. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Vannak olyan régi gyár épületek amiket senki nem használ, arra gondoltam oda kéne valamit bevinni! Borzalmas ez a sok munkanélküli, kezdve barátaimtól, ismerőseimtől. Miből? Pénzből természetessen, hiszen a városnak van, csak sajnos a jelenlegi polgármester zsebébe landol az összes!
2011. máj. 24. 16:36
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak olyan régi gyár épületek amiket senki nem használ, arra gondoltam oda kéne valamit bevinni!"

Ja, hogy csak úgy beviszel pár dolgot valahonnan, és elkezdesz termelni, de mégis ki fogja megvenni, hol adod el?

"Pénzből természetessen, hiszen a városnak van, csak sajnos a jelenlegi polgármester zsebébe landol az összes!"

Ezek városi legendák, az önkormányzatok nagy része csóró.

2011. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Azt te csak hiszed... ugyan próbálj már költségvetési táblát készíteni a városodról, és az az üres gyárépület kié? Mert biztos nem a városé, hiszen privatizálták. És milyen 4 év? Már 5 év lesz a ciklus a következő választásoktól, ha ezt sem tudod, miből fordítanál pénzt a kutyafuttatóra?
2011. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy olyan csórók mivel több állásuk is van, mercivel járnak, és palotákban élnek, jah igen az önkormányzat ezért olyan csoró, és az a baj, hogy például én is segítenék, kihúznám a várost a szarból, de az emberek már nem hisznek senkiben! amúgy fideszes polgármesterünk van, szóval probléma megoldva :S
2011. máj. 24. 16:47
 7/32 anonim ***** válasza:
Én bárkire szavaznék, aki eddig még nem indult, nem volt politikai szerepe és nem támogatja egyik párt sem.
2011. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hiszem hogy olyan csórók mivel több állásuk is van, mercivel járnak, és palotákban élnek, jah igen az önkormányzat ezért olyan csoró, és az a baj, hogy például én is segítenék, kihúznám a várost a szarból, de az emberek már nem hisznek senkiben! amúgy fideszes polgármesterünk van, szóval probléma megoldva :S"

Tudod te mekkora tétel egy gyár "berendezése", az emberek fizetése, úgy, hogy eközben el is tudd adni a terméket, mert lehet termelni, de ha nem veszi meg senki, akkor fölösleges.

2011. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
65%
Ha közöd nincs a fityiszhez akkor szavaznék rád.
2011. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Légy tagja az MKKP-nak és írjál két félét:

- egyiket azt, amit 100%, hogy nem tartasz be (vicces ígéretek)

- a másik meg legyen az, amiről tudod, hogy meg is valósíthatod (persze kocsmai megnyilvánulásoknak titulálva).

2011. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!