Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenlegi Jobbikosok! Meddig...

Jelenlegi Jobbikosok! Meddig tartatok ki a Jobbik mellett?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted mi lenne a határ amitől hátat fordítanának a pártjuknak?
2011. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Amíg nem jön egy normális párt, aki konszolidálja az országot. Provokatív egyébként a kérdés.
2011. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Már azt hittem, hogy ma nem provokálnak.


Egyébként addig, ameddig a Jobbik is kitart a jobbikosok mellett.

2011. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha megyneri a választásokat meglátjuk milyen lesz, nincs garancia arra hogy jobb lesz mint a többi, de arra se hogy rosszabb, mindenkinek meg kell adni az esélyt, és nem a rossznak kell másodjára megadni
2011. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
68%
Addig amíg nem jön jobb párt, vagy végleg le nem járatja magát mint a többi párt.
2011. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Ozmium42 ***** válasza:
Az iszlámimádatot kezdik túlzásba vinni. Ha folytatják, akkor meg fogom említeni, hogy ez nem jól van így. Ha továbbra is folytatják, akkor nem lehet mit tenni, sajna... nem lehet két lovat egy seggel megülni.
2011. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az iszlámosdi nekem sem jön be. Plusz az sem, hogy Szegedi Csanád legfontosabb dolga az EP-ben a kuruc.info és a Facebook kapcsolatának a feszegetése.
2011. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Amíg lesz Jobbik.
2011. máj. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ozmium42, én majdnem mindenben egyetértek a Jobbikkal de ez az iszlám mánia nekem sem tetszik.
2011. máj. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kb addig amig Vonaáék hatalomra nem kerülnek és belenézve a fökönyvekbe rá nem jönnek, ahogy Orbán is rájött, hogy kicsi és szük lehetöségek között menynit tudnak csak tenni. Akkor a nagy csodavárásnak nagy pofon lesz a vége oszt lesenk a Proller Jóskák meg az a rakás gyökér akik hisznek nekik.
2011. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!