Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a képről?

Mit gondoltok erről a képről?

Figyelt kérdés

Nem a történelmi háttérre vagyok kíváncsi, azt tudom, csak hirtelen megláttam, és én olyan találónak éreztem (azt nem akartam írni, h "vicces"-nek), hogy itt is meg kell kérdeznem. Csak hogy mit szóltok? Vicces, szomorú, van/nincs valóságalapja, megtörténhet stb...

[link]


2011. jún. 13. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Még nem elég kopasz... :-)

(Nekem Rákosi Pajtás jutott eszembe róla.)


Pedro

2011. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó kép.
2011. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

röhej

és nem vicces,hanem nevetséges:D

2011. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Elkaphatnák a kukorica gyermekei, vagy csak szimplán elüthetné egy kombájn. Na jó ilyet senkinek sem kívánok, csak vicc volt. Mondjuk jobb lenne, ha megtetszene neki a vidéki életmód, lemondana és leköltözne egy tanyára. Vagy ha már ekkora Rákosi rajongó, akkor tanulhatna történésznek, hátha az jobban megy neki, mint a politika.
2011. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az eredeti kép Rákosit ábrázolta, még az 50-es években készült, csak Orbán feje lett odamontírozva......amúgy a választ a kérdésre nem tudom, nekem kommunista vagy , nemzeti liberális vagy kereszténydemokrata egy kutya, egy söpredék
2011. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi, én is tanultam történelmet.
2011. jún. 14. 21:29
 7/9 Gauldoth ***** válasza:
Szerintem kettejük között az a különbség, hogy Rákosi az oroszok bábja volt, Orbán viszont nem(vagy ha báb, akkor a multiké)
2011. jún. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Arra gondolsz, h esetleg tényleg hajaz a Rákosira?

Az talán igaz, hogy mostanában gyakran a pártok sincsenek nagyon tisztában a saját ideológiájukkal (tisztelet a kivételnek, ha van), de Orbán mint komcsi? Nem tudom... Rákosi és Orbán abban hasonlítanak, hogy mind2 egy gennyláda (sztem)...

2011. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gauldoth ***** válasza:
És mindkettő azt tehet amit akar...
2011. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!