Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Www. Youtube.com/watch?...

Www. Youtube.com/watch? V=cFEPttl4WD8&feature=related Jobbikosok mit gondoltok erről a videoklipről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 10:42
1 2 3
 1/28 tetro ***** válasza:
100%
mindig elcsodálkozom, hogy vannak akik annyira bénák, hogy egy linket sem tudnak beilleszteni
2011. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Jobbikosok után hiányzik egy vessző. "Videóklipről" helyesen "videóklippről". A link nem nyitható meg, mert azt is elszúrtad. Gratulálok.
2011. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Arra célzol, hogy a jobboldali ideológia csak álmegoldás?
2011. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
2011. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
2011. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Feláll a szőr a hátamon ha ránézek az énekesre, a zene pedig nem tetszik.
2011. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem vagyok úgymond "jobbikos" de ez csak a szokásos, liberális szennypropaganda. Van rosszabb is, de sajnos ez már csak egy átlag klipp a sok közül.
2011. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

"Feláll a szőr a hátamon ha ránézek az énekesre,"


Ja, nekem sem jönnek be az ilyen rövid hajú csajok. De mi köze ennek a Jobbikhoz?

2011. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Amúgy felfoghatatlan, hogy egy elidegenedésről szóló dal, mitől lesz tipikus liberális propaganda.

Eztán csak Fluor Tomit kelljen nézned!

2011. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Ez a dal szakításról szól, de ez nem liberális propaganda, az énekes biszex basszeros meleg a dobos heteró. De elgondolkodtató hogy egy görög vázán amin férfiak szerepelnek egy erotikus dolgot csinálva egymásnak,hogy az is propaganda-e?


Értelmetlen ez a liberális keresés, mert nem attól függ, hogy kit hogy nevelnek, én vallásos családban nevelkedtem, de mégis kritikus magatartást tanúsítottam katolikus hitem iránt, és inkább vallásos dolgok helyett, A francia felvilágosodás felé , A dekadens Rimbaud Verlaine Wilde, Placebo felé fordultam, mert azt tartom igaznak, nem pedig a álszent nemzeti konzervatív vallásos dogmát.

2011. júl. 17. 23:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!