Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kell tudni az LMP-ről?

Mit kell tudni az LMP-ről?

Figyelt kérdés

Magyar politikai párt, a Lehet más a politika rövidítése. Mit vallanak? Milyen céljaik vannak? Miért kellene rájuk szavazni, és miért nem?

Ha csak fő pontokban is.


2009. ápr. 2. 10:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Google ---> LMP keresés =

[link]


Igazából a tipikus magyar kétoldali gondolkodásba nehezen beilleszthetőek, mert bizonyos kérdésekben konzervatív, más kérdésekben inkább libeális megoldásokra esküsznek.

Nem máshol már lejáratott pártkatonákat futtatnak, ez már eleve jó dolog.

2009. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%
Az szdsz így akarja átmenteni a hatalmát.
2009. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
A 2. válaszoló tökéletesen megmutatja mire gondoltam ezzel a mondattal: "a tipikus magyar kétoldali gondolkodásba nehezen beilleszthetőek".:)
2009. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
38%
Szeritnem is olyan szdsz szagú az egész.
2009. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Csak azért mert valakinek nem szerepel a programjában a cigányok kiirtása, és a zsidók kiüldözése, még nem kell rögtön az SZDSZ-t látni benne:) Ha alaposan elolvasod, azért látszik, hogy elképzeléseik igen messze vannak az SZDSZ féle vadliberalizmustól (aminek egyébként semmi köze az igazi liberális gondolkodáshoz, sajnálatos, hogy ezt az egyébként nem rossz elvet ilyen szinten lezüllesztette egy idióta párt)
2009. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Konzervatívként semmi közöm a liberálaizmushoz, viszont én is nagy problémának látom, hogy a liberálizmus eszméjét lezüllesztette az SZDSZ. Ugyanis a párt és az eszme összeférhetetlen. Az LMP inkább zöld, mint liberális. Szerintem igenis szükség van egy fenntarthatóságot szem előtt tartó, a zöld godnolatokat népszerűsítő pártra, akinek nem lejáratott megélhetési politikusok a vezetői, szakemberei. Az LMP ilyen, többségében fiatalok, tettrekész szakemberek.


Semmi köze az SZDSZ-hez, sőt rendszerint kritikusan állnak valamennyi parlamenti párthoz, elég elolvasni néhány nyilatkozatukat.

2009. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%

Jó!Nézzétek meg a többi magyar mini-pártot, hogy mióta vannak fent, meg mennyi pénzük van illetve mennyit futtatja őket a média.Másfél éve alakultak.Vagy kettő.Az LMP egyre többet szerepel a tévében.Ha nem kötődnének valakikhez, úgy elhallgatnák mint a Jobbikot.

Mégis honnan van pénzük?Ez bizony egy erősen gyanús SZDSZ utódpárt.

2009. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Mármint az LMP alakult másfél vagy két éve.A többi párt már mióta fent van.Centrum, kommunista, egyéb.Hol hallassz róluk?A tévében talán ha évente egyszer egy kis hír.Ha az EP meg az országgyűlési választások előtt elkezdik őket nyomatni gőzerővel, akkor biztos hogy milliárdosok, más pártból származók állnak mögötte.
2009. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%

Egy szélsőjobboldali pártot, aminek megnyilatkozásai igencsak súrolják a gyűlöletkeltés fogalmát sehol a világban nem futtatnak a TV-k. Mint ahogy a szélsőbaloldali, kommunista pártokat se reklámozzák.

Másrészről én nem tudom mi ez a hülyeség, hogy futtatják őket, én összesen kétszer láttam az LMP-t TV-ben. Még tavaly, amikor párttá alakultak, illetve kb egy hónapja amikor bejelentették kiket indítanak az EP választáson. Ennél még a Jobbik is többször szerepel a médiában (ha másért nem is akkor az általuk szervezett tüntetések miatt). Nem is készülnek TV-s kampányra (nincs is rá pénzük), szinte kizárólag az interneten akarják magukat reklámozni, illetve a szokásos plakátragasztós módszerrel.

2009. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
34%

Hát látod ez a baj.A szélsőjobboldali pártot akkor futtatják a tévében, ha a nagy emberek úgy ítélik meg hogy ők most olyat mondtak, amivel el lehetne riasztani az embereket tőlük.Meg ugye szokása is a gagyitévéknek hogy egy (szélső)jobboldali tüntetésből csak a rosszat mutatják be.egy évvel ezelőtt is mi volt a "híradóban" (retekklub)?

Volt Jobbik-tüntetés, amiből persze semmit nem mutattak, hanem belevágtak még egy csuklyát, bakancsot viselő, kukát rugdaló gyereket, meg pár kiabálót, gyújtogatót.Bravo, ez aztán a hiteles tájékoztatás.Mondjuk szerencsére az utóbbi időben már nincsenek ilyen vad****ok.Ha mindent leadnának, amit a Jobbik meg a Magyar Gárda csinált, az MSZP-t már régen lehagyták volna, ott lennének a Fidesz mögött/mellett 1-2%-al, ha meg nem előzik.

Na mindegy, várj csak a választásokig.Ha majd futtatják az LMP-t elég erősen, akkor nekem lett igazam.

2009. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!