Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tudok napirendre térni a...

Nem tudok napirendre térni a Gyöngyöspatai választási eredmény láttán, mi lesz a demokráciával?!

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve, mi lesz most a normális felfogású, antifasiszta emberekkel?
2011. júl. 18. 19:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%

Ha annyira be vagy tojva, akkor legkozelebb ne a jobbik ellenes tuntetesen csapoljal, hanem azon, ahol a resztvevok a rendorseg megerositeset kovetelik.

Ha visszaszoritjak a bunozest akkor a jobbik is eltunik.

2011. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%

"Teljesen kétségbe vagyok esve, mi lesz most a normális felfogású, antifasiszta emberekkel?"


A gyöngyöspatai emberek köszönik szépen, jól vannak.

2011. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
45%

Ha annyira be vagy tojva, akkor legkozelebb ne a jobbik ellenes tuntetesen csapoljal, hanem azon, ahol a resztvevok a rendorseg megerositeset kovetelik.

Ha visszaszoritjak a bunozest akkor a jobbik is eltunik.

2011. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

Khmmm... csak annyit szeretnék megjegyezni, hogy demokratikus választáson nyert a Jobbik jelöltje. :

Forgasd inkább a helyesírási szabályzatot!!!

2011. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%

"Nem tudok napirendre térni a Gyöngyöspatai választási eredmény láttán, mi lesz a demokráciával?!"



Ha a demokrácia arról szól ,hogy a cigánynak mindent szabad megverhet kirabolhat engem de én nem tehetek semmit ellene ha meg teszek rasszistafasisztanáci vagyok, akkor én nem kérek a demokráciából!

2011. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%
A kérdés kamu
2011. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
34%
a helyedben örülnék hogy nem fognak cigányok megölni, vagy te meg akarsz halni?
2011. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
16%

"Teljesen kétségbe vagyok esve, mi lesz most a normális felfogású, antifasiszta emberekkel?"


A gyöngyöspatai emberek köszönik szépen, jól vannak.

2011. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

Mi lesz a demokráciával?

Három gondolatom van ezzel kapcsolatban:

Magyarországon sajnos soha sem volt demokrácia, mert mint a szocializmust, ezt is csak "építgetik".

Olyan választási rendszerünk van, ami ezt lehetővé tette.

Máskülönben az embereket nem érdekli, hogy milyen típusú a rendszer.

A "köznapi" ember számára csak kétféle rendszer van:

-Élhető rendszer

-Élhetetlen rendszer

2011. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 rémuralom ***** válasza:
81%

Az antifasiszták "normális" felfogásáról annyit, hogy miközben folyton azon panaszkodnak, hogy a gaz nácik mindig a zsidókat szidják, aközben nekik már a nevükben is ott díszeleg az "anti-" előtag, amely azt mutatja, hogy nem valamiÉRT, hanem valami ELLEN küzdesz. Ez a felfogás mitől normális?


A demokrácia halálát pedig nem az fogja okozni, hogy több, mint 3000 településből mostantól kezdve nem 3-ban, hanem 4-ben van jobbikos polgármester. A demokrácia halálát maguk a "demokraták" okozzák, a politikusok, akik szavakban megállás nélkül a demokráciát védelmezik, tetteikben viszont napról napra az nyilvánul meg, hogy magasról tojnak a nép véleményére (mert hát a demokráciának ugye a nép akaratáról kellene szólnia). Ezt a nép rövidesen meg fogja elégelni, és elkergeti ezeket a köpönyegforgatókat. Mindet. A jobbikosokat is, mert a politikához valamelyest értő ember szemében végül is a Jobbik is csak egy a pártok közül.

2011. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!