Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a Jobbik beelőzi az...

Vajon a Jobbik beelőzi az MSZP-t a következő választáson?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 31. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
3 év alatt bármi lehet...
2011. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Ebből az egy hónapból botorság lenne hosszú távú következtetéseket levonni. Lehet, hogy megelőzi, de lehet, hogy nem. Valóban azt sem szabad elfelejteni, hogy még háromszor annyi idő áll előttük a ciklusban, mint mögöttük, ennyi idő alatt rengeteg dolog történhet.
2011. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Mivel a két párt szavazói között a legnagyobb az ellentét a cikk szerint, így egymás rovására aligha tudnak már változni. Az a kérdés, hogy a Fideszből kiábrándult bizonytalan tömegek merre orientálódnak.
2011. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
nagyon remélem...
2011. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Ha valaki kiábrándult a fideszből az nem fog visszamenni az MSZP-hez vagy átcsábulni az LMP-hez. Vagy egyáltalán nem fog szavazni senkire, vagy jobbikos lesz. Tekintve ők maradtak az utolsó alternatíva.
2011. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

igen, valószínűleg a kiábrándult Fideszesek a Jobbikra fognak szavazni. meg azt se felejtsük el, h sok idős szavazott az MSZP-re, és sok fiatal az életkora miatt még nem is szavazhatott a Jobbikra.


de reméljük, hogy beelőz a Jobbik, az MSZP pont elégszer beégette már magát.

2011. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem igen. Sőt, én azon se csodálkoznék, ha már a parlamentbe jutás is megoldhatatlan feladat lenne az MSZP-nek. Én azóta biztos vagyok a lenullázódásukban, mióta 2010 elején rátették a parlamenti listájukra a teljes bukott csapatot Lendvai Ildikóstul, Kiss Péterestül, Szekeres Imréstül stb. Mesterházi egy jellegtelen pojáca, nincsenek új arcok, új eszmék, akik és amik meg vannak, azok meg nem kellenek senkinek. Nincs tovább, ez már csak az agónia, 4 év bónusz pár embernek.
2011. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2 éve sulykoljátok itt a GYK-n, hogy a fideszesek tömegesen ábrándulnak ki és jobbikos lesz belőlük. Közben a Jobbik népszerűsége két éve változatlan. Nem lenne ideje felébredni az álmodozásból?


Itt egy nagy kiábrándulás volt: 2008-ban a szoci szavazótábor kb. fele kiábrándult és belőlük lettek nagyrészt a jobbikosok.

2011. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

21:44


"Szerintem igen. Sőt, én azon se csodálkoznék, ha már a parlamentbe jutás is megoldhatatlan feladat lenne az MSZP-nek."


Ez a szokásos, egyre komikusabb jobbikos álmodozás.


A valóság pedig az, hogy miután az EP-választáson a Jobbik egy kicsivel az MSZP mögött végzett, nem tudta behozni a lemaradását 2010 tavaszán sem, aztán az önkormányzati választáson már 25:15 körül volt az MSZP:Jobbik arány.


Ha a két párt közül valamelyiknek problémát fog okozni a parlamentbe jutás, az nem az MSZP lesz.

2011. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A felnőtt népesség alig egyharmada biztos pártválasztó a kutatás szerint. Ebben az eltökélt szavazói körben a Fidesz 49, az MSZP 27, a Jobbok 17 és az LMP 6 százalék támogatottságot élvez


17+27+6=50

Tehát ha a 3 párt összeállna legyőzné a fideszt

De az Isten mentse meg őket nehogy belemássznaka ilyenekbe!

2011. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!