Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan, aki nem a fideszre/...

Van olyan, aki nem a fideszre/mszpre szavazna ha választás lenne?

Figyelt kérdés
Mdf/szdsz se érvényes.:p
2009. ápr. 9. 13:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Kutatóintézetnél dolgozom és az emberek többsége nem tudja kire szavazzon vagy már nem is menne el szavazni. Egyébként a sorrend kb. a következő: FIDESZ, MSZP,MDF. Ez olyan 200 interjúból rajzolódott ki előttem.
2009. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Én a Jobbik-ra szavaznék.
2009. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%
Persze, 200001-en az szdsz-re fognak, nem olvastad? (Én biztos nem leszek közöttük :)) Egyébként persze, hogy van. Egyre többen támogatják szerencsére a Jobbik jelöltjeit.
2009. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
73%

Én egy olyan pártra szavaznék, ami figyelembe veszi az ország és az emberek helyzetét, megelégszenek a jelöltjei max 200ezer forinttal havonta, és nem a kisember zsebéből akarják kihúzni a pénzt.


Sajnos ilyen nincs, nem tudom, kire szavaznék. A Jobbikról meg igazából nem tudok sokat. Szerintem nálunk radikális megújulásnak kellene bekövetkeznie a politikusok soraiban ahhoz, hogy élhető ország maradjunk.

2009. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
68%

Nem mennék el szavazni, mert ha a narancs, ha a szegfű, ha akárki nyer, nekünk jó nem lesz. Szerintem.


Én azt tartanám "ideális" megoldásnak (persze valóban ideális nincs), ha egy külföldi, független szakértőcsoport be lenne vonva a magyar politikába. Persze ezt nem igazán fogadnák el.


Szélsőségesekre semmiképp sem adnék szavazatot, sem vallási pártoknak.


Eddig a két kedvencem a Szerelempárt. Világ proletárjai egyesüljetek, magyar nőbe magyar magot, virágozzék minden virág (amelyik akar). De a fő vonzereje nem az, hogy szerelem és szex, hanem az, hogy nem lehet rá szavazni, mert nem hivatalos.


Az sem lehetetlen, hogy csatlakozni fogok egy egyetemista csoporthoz, akik érvénytelenül szavaznak, véleményeket írnak a szavazólapokra.

2009. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
77%
Csakis a JOBBIK-ra.
2009. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
77%
Igen! ...én is.
2009. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, hogy a közvélemény kutatások szerint alig van támogatottsága a Jobbiknak, a neten mégis más látszódik... :D
2009. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
83%
Első vagyok, azt kifelejtettem, de, igen, ők is jönnek fel, egyre inkább, de nyerési státuszban pillanatnyilag leginkább a fidesz van.
2009. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
74%
Én a Jobbikra szavazok majd.
2009. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!